Antwerp Race 2018 results

Voorlopige uitslag van de 31 ste Antwerp Race

6 Beaufort Z

Downlad hier de resultaten Antwerp Race 2018

IRC-1 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Il Corvo 222 GBR-1513L Astrid de VIN IRC1 1,102 16:43:55 11:15:00 5:28:55 6:02:28
2 Snelle Vliet 238 BEL-16500 Emiel van HEMELDONCK IRC1 1,075 16:54:43 11:15:00 5:39:43 6:05:12
3 BATELEUR 264 NED-8135 Marco de BAT IRC1 1,106 16:50:08 11:15:00 5:35:08 6:10:39
4 MOANA 246 BEL-4701 François GOUBAU IRC1 1,111 16:51:21 11:15:00 5:36:21 6:13:41
5 Ragazza (4) 265 BEL-9852 Jan GABRIËL IRC1 1,083 17:02:07 11:15:00 5:47:07 6:15:56
6 Pinta 42 165 BEL-5355 Dirk HELLEMANS IRC1 1,126 16:52:48 11:15:00 5:37:48 6:20:22
7 MonAquA 237 BEL-1082 Jan ALLEMAN IRC1 1,065 17:12:35 11:15:00 5:57:35 6:20:50
8 OlympiX 220 NED-8844 Hugo GOMMERS IRC1 1,072 17:10:58 11:15:00 5:55:58 6:21:36
9 Zumex.be 66 BEL-2812 Bernard de SMET IRC1 1,082 17:07:48 11:15:00 5:52:48 6:21:44
10 AZAWAKH 209 BEL-12345 Vincent WILLEMART IRC1 1,057 17:20:19 11:15:00 6:05:19 6:26:08
11 Djinn 325 BEL-11111 Sebastien de LIEDEKERKE IRC1 1,097 17:18:24 11:15:00 6:03:24 6:38:39

IRC 2 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Easy Living 212 NED-7696 Rinus de JONGE IRC2 1 17:04:40 10:45:00 6:19:40 6:19:40
2 NJORD 143 BEL-35080 Paul JONCKHEERE IRC2 1,027 16:59:41 10:45:00 6:14:41 6:24:48
3 Amaris 2 262 BEL-3590 Gabriel KRIER IRC2 1,027 17:02:50 10:45:00 6:17:50 6:28:02
4 Tontin 182 BEL-3537 Wouter BORGHIJS IRC2 1,025 17:04:05 10:45:00 6:19:05 6:28:34
5 A Boen!! 256 NED-9881 Johan BOL IRC2 1,034 17:07:19 10:45:00 6:22:19 6:35:19
6 CAPTAIN JACK 249 NED-7275 Maarten VLAMINGS IRC2 1,031 17:11:01 10:45:00 6:26:01 6:37:59
7 Y-Knot 255 BEL-1401 Yves AERTSSEN IRC2 1,036 17:09:18 10:45:00 6:24:18 6:38:08
8 Arethusa 230 NED-7800SH Kees MIJS IRC2 1,017 17:17:03 10:45:00 6:32:03 6:38:43
9 Letitgo 3 221 NED-8530 Willem JOHANNESMA IRC2 1,033 17:16:51 10:45:00 6:31:51 6:44:47
10 CANJOTTO 245 BEL-151 Luc VERSTRAETE IRC2 1,021 17:26:39 10:45:00 6:41:39 6:50:05
11 BlueOne 231 BEL-14714 Massimo FARRUGIA IRC2 1,008 17:48:37 10:45:00 7:03:37 7:07:00
12 Propaganda 2! 0 BEL-1478 Benoit CORNET IRC2 1,032 10:45:00 DNC

IRC 3 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 SORCIER NOIR 290 BEL-1491 Lemaire JACQUES IRC3 0,969 16:58:41 11:45:00 5:13:41 5:03:58
2 Vanilla 302 NED-5859 Niek SPILJARD IRC3 0,977 16:57:07 11:45:00 5:12:07 5:04:56
3 Farther Bruin 61 BEL-1633 Samuel GOETHALS IRC3 0,908 17:24:19 11:45:00 5:39:19 5:08:06
4 Jai Ho 285 NED-9700 René van QUEKELBERGHE IRC3 0,971 17:03:53 11:45:00 5:18:53 5:09:38
5 White Rabbit 159 NED-7104 Laurent VERCAMMEN IRC3 0,969 17:05:53 11:45:00 5:20:53 5:10:56
6 l’ Esprit du Morbihan 291 NED-700 Vincent de VRIES IRC3 0,946 17:15:41 11:45:00 5:30:41 5:12:50
7 TASMAN 889 BEL-3100 Bart WAUTERS IRC3 0,993 17:05:58 11:45:00 5:20:58 5:18:43
8 Juggernaut 898 BEL-147 Dimitri VANVYVE IRC3 0,997 17:12:51 11:45:00 5:27:51 5:26:52

 

CR 1 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 BYRON II 258 BEL-4050 Dimitri BRATKOWSKI CR-1 1,082 16:53:54 11:00:00 5:53:54 6:22:55
2 AZUREE 41 210 BEL-4123 Coen WOHRMANN CR-1 1,0751 17:00:39 11:00:00 6:00:39 6:27:44
3 MISSING LINK 268 NED-8040 Alex SCHAKEL CR-1 1,0427 17:14:06 11:00:00 6:14:06 6:30:04
4 XTRMLY 234 BEL-1611 Arnaud van SCHOOTE CR-1 1,0407 17:17:30 11:00:00 6:17:30 6:32:52
5 STEPPE 225 BEL-422 Jan MAES CR-1 1,1484 16:44:12 11:00:00 5:44:12 6:35:17
6 THE MAX 213 NED-7969 Bram VERWIJS CR-1 1,0776 17:09:42 11:00:00 6:09:42 6:38:23
7 WIRELESS 54 BEL-356 Patrick BLEUKX CR-1 1,0542 17:20:00 11:00:00 6:20:00 6:40:36
8 JAG 3 176 BEL-4101 Jan GODERIS CR-1 1,0448 17:23:28 11:00:00 6:23:28 6:40:39
9 AQUILA 259 BEL-4020 Paul CHARLIER CR-1 1,042 17:26:13 11:00:00 6:26:13 6:42:26
10 ANDIAMO 115 BEL-9982 Bart BONTE CR-1 1,059 17:21:16 11:00:00 6:21:16 6:43:46
11 SURPLUS 217 BEL-203 Jan DELTOUR CR-1 1,0699 17:19:54 11:00:00 6:19:54 6:46:27
12 ALSKLING 251 NED-7505 Paul van den BERG CR-1 1,0381 17:31:41 11:00:00 6:31:41 6:46:36
13 ULIXES 63 BEL-105 Bruno DENYS CR-1 1,0942 17:16:05 11:00:00 6:16:05 6:51:31
14 COAST-BREEZE 314 BEL-1957 Jean-Pierre ROYAUX CR-1 1,0686 17:29:08 11:00:00 6:29:08 6:55:50
15 SAILFORCE 171 D-42 Marco van DIJKE CR-1 1,0699 17:29:35 11:00:00 6:29:35 6:56:49
16 OURIOS 228 BEL-1388 Yann de KOCK CR-1 1,0838 17:34:22 11:00:00 6:34:22 7:07:25
17 ZEEZOUT 244 NED-XXX Frans de GEUS CR-1 1,0775 17:41:01 11:00:00 6:41:01 7:12:06
18 CAMELOT 241 NED-8146 Nils BOUWMAN CR-1 1,0779 17:50:03 11:00:00 6:50:03 7:22:00
19 MARIFLEX CHALLENGE 240 NED-8496 Jasper DAAMS CR-1 1,1649 17:38:07 11:00:00 6:38:07 7:43:46
20 J HAWK 233 GBR-8711R Peter HUYSMAN CR-1 1,1173 11:00:00 DNF
21 Imbekkable 236 NED-4008 Paul BEK CR-1 1,0668 17:42:02 11:00:00 6:42:02 7:08:53
DSQ ton 42

CR 2 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Playstation 4 211 BEL-2780 Luc FEREMANS CR-2 1,0391 16:51:34 10:45:00 6:06:34 6:20:54
2 HULDRA II 162 BEL-6379 Robrecht de BOCK CR-2 1,0299 16:58:19 10:45:00 6:13:19 6:24:29
3 Walhalla 216 BEL-4112 Philip de CORT CR-2 1,0306 16:58:38 10:45:00 6:13:38 6:25:04
4 BLIND FAITH 232 BEL-1274 Marnix LIPPENS CR-2 1,026 17:06:26 10:45:00 6:21:26 6:31:21
5 Dehlirious 254 NED-8429 Arjan OVERBEEKE CR-2 1,0145 17:11:13 10:45:00 6:26:13 6:31:49
6 DJ 250 BEL-14120 Tom de JONGHE CR-2 1,0242 17:17:33 10:45:00 6:32:33 6:42:03
7 Westenwind 229 NED-7368 Marcel van den HEUVEL CR-2 1,0023 17:26:10 10:45:00 6:41:10 6:42:05
8 SOULMATE 247 BEL-164 Vancanneyt FRANK CR-2 1,0243 17:19:34 10:45:00 6:34:34 6:44:09
9 Ballista 167 BEL-217 Jonas PLUYM CR-2 1,0321 17:20:26 10:45:00 6:35:26 6:48:08
10 O’neill 235 BEL-221 Victor van HEUVERSWYN CR-2 1,0197 17:32:34 10:45:00 6:47:34 6:55:36
11 Moonlight Shadow 267 BEL-1286 Chris BAERT CR-2 1,0333 17:28:24 10:45:00 6:43:24 6:56:50
12 Samba Pa Ti 181 BEL-1622 Ulric LEONARD CR-2 1,0196 17:34:20 10:45:00 6:49:20 6:57:21
13 PALOMAR 248 BEL-8531 Peter de BRUYCKER CR-2 1,0205 17:38:00 10:45:00 6:53:00 7:01:28
14 Comme tu veux 243 BEL-4202 Patrick ELLEBOUDT CR-2 1,0109 17:43:31 10:45:00 6:58:31 7:03:05
15 ANNAPOLIS 239 BEL-40400 Tony CEULEMANS CR-2 1,0299 17:37:16 10:45:00 6:52:16 7:04:36
16 BANKROET 32 NED-7774 Koen MEEKELS CR-2 1,0222 17:40:23 10:45:00 6:55:23 7:04:36
17 Banzai 223 BEL-391 Piet NEES CR-2 1,0108 17:47:44 10:45:00 7:02:44 7:07:18
18 ZAPATA 133 GBR-9731 Jasper de SWERT CR-2 1,0469 17:33:50 10:45:00 6:48:50 7:08:00
19 Mooie Meid 227 BEL-1581 Guy DECRAEMER CR-2 1,0385 17:39:47 10:45:00 6:54:47 7:10:45
20 Lazy Elch 266 GER-LAZ Christoph AUFDEMKAMP CR-2 1,0272 17:47:57 10:45:00 7:02:57 7:14:27
21 Alena 252 BEL-11370 Filip LAMMENS CR-2 1,0349 17:57:30 10:45:00 7:12:30 7:27:36
22 X’presso 163 BEL-193 Geert SCHOONEJANS CR-2 1,024 18:05:31 10:45:00 7:20:31 7:31:05
23 Sonny 168 A-26 Peter RODRIGUES CR-2 1,0165 18:47:50 10:45:00 8:02:50 8:10:48
24 Bør 226 BEL-BOR Rob SMEETS CR-2 1,0349 10:45:00 DNF
25 PENINIi 263 NED-8563 Peter de KORT CR-2 1,0226 10:45:00 DNF
26 TAKE2 0 BEL-220 Sven BALLY CR-2 1,0231 10:45:00 DNC

 

CR 3 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Denebola 835 BEL-1265 Matisse PONCELET CR-3 0,9895 17:05:52 12:00:00 5:05:52 5:02:39
2 Salty Dog 295 NED-5811 Rene BOLLEN CR-3 0,9727 17:16:24 12:00:00 5:16:24 5:07:46
3 Saudade 298 NED-8376 Lennert VERHOEVEN CR-3 0,9683 17:18:44 12:00:00 5:18:44 5:08:38
4 CAMINATA 164 BEL-4711 Bert JANSSEN CR-3 0,9716 17:25:45 12:00:00 5:25:45 5:16:30
5 AMAZONE 305 BEL-197 Thomas SERCK CR-3 0,9765 17:27:44 12:00:00 5:27:44 5:20:02
6 Xapa² 294 BEL-1483 Sven de MULDER CR-3 0,9944 17:22:05 12:00:00 5:22:05 5:20:17
7 Madam 311 BEL-999 Jan VANDAMME CR-3 0,9848 17:30:06 12:00:00 5:30:06 5:25:05
8 SALT 105 BEL-872 Jan van BEEK CR-3 0,9944 17:27:13 12:00:00 5:27:13 5:25:23
9 Bwana GiGi 286 BEL-132 Delahaye JEAN CR-3 0,9967 17:30:54 12:00:00 5:30:54 5:29:48
10 FAST JODOCUS 288 BEL-1085 Donvil JULES CR-3 0,9786 17:45:43 12:00:00 5:45:43 5:38:19
11 GRAND TOUR 282 NED-8896 Emile TOURNOIS CR-3 0,988 17:46:52 12:00:00 5:46:52 5:42:42
12 BOREAS 283 BEL-1583 Joachim ZELLER CR-3 0,9725 18:01:04 12:00:00 6:01:04 5:51:08
13 Nothing Else Matters 313 BEL-185 Toon PUISSANT CR-3 0,9899 18:00:17 12:00:00 6:00:17 5:56:39
14 Isan 161 BEL-136 Andre VERDOODT CR-3 0,9689 18:12:16 12:00:00 6:12:16 6:00:41
15 Breeze 308 BEL-606 Freek LINT CR-3 0,9847 18:09:25 12:00:00 6:09:25 6:03:46
16 Crazy Ivan 278 NED-320 Teun BROODHAERS CR-3 0,9691 18:16:42 12:00:00 6:16:42 6:05:04
17 YALCH’IK III 296 FRA-28361 Martin AMBROZI CR-3 0,9989 18:06:10 12:00:00 6:06:10 6:05:46
18 Seafox 177 BEL-189 John PEETERS CR-3 0,9945 18:07:48 12:00:00 6:07:48 6:05:47
19 Aquaholics 170 NED-AQU Serdar BILGIC CR-3 0,9503 18:51:37 12:00:00 6:51:37 6:31:10
20 Pruts 292 BEL-1501 Filip BOURLET CR-3 0,9803 12:00:00 DNF
21 Tetu 0 BEL-811 Yves DEFRAIGNE CR-3 0,9892 12:00:00 DNC
22 Con Spirito 218 BEL-6372 Bob DAEMS CR-3 0,9847 17:59:44 12:00:00 5:59:44 5:54:14
DSQ art 10,1
23 Elexir d’Anvers 160 BEL-SRNA01 Roger THIERY CR-3 0,9612 17:48:15 12:00:00 5:48:15 5:34:44
RET

 

CR 4 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Famous Gull II 873 NED-9153 Mark van DRIEL CR-4 0,9497 17:20:55 12:00:00 5:20:55 5:04:46
2 Du Ciel 59 NED-4481 Harrold van den HEMEL CR-4 0,9582 17:18:37 12:00:00 5:18:37 5:05:18
3 Sante 306 NED-6599 Walter SANT CR-4 0,9527 17:35:30 12:00:00 5:35:30 5:19:38
4 Ranger 4 301 NED-8535 Michiel EIJSINK CR-4 0,9527 17:36:12 12:00:00 5:36:12 5:20:18
5 X-APPEAL 169 BEL-2102 Bruno BECKERS CR-4 0,9255 17:50:25 12:00:00 5:50:25 5:24:19
6 MAGNIFIQUE 203 NED-6334 Jaco van RIJSWIJK CR-4 0,9527 17:44:02 12:00:00 5:44:02 5:27:46
7 Rebel 280 BEL-1547 Steven GOVAERTS CR-4 0,9527 17:45:50 12:00:00 5:45:50 5:29:29
8 Martiny 287 NED-6400 Adriaan VERSCHELLING CR-4 0,9527 17:49:30 12:00:00 5:49:30 5:32:58
9 BREEZE 173 NED-8978 Antoine PIETERS CR-4 0,9527 17:53:10 12:00:00 5:53:10 5:36:28
10 Maximal 879 BEL-5655 Stan Jens LOGGHE VANHOVE CR-4 0,956 17:52:06 12:00:00 5:52:06 5:36:36
11 DENONZEN 157 NED-8524 Don de RAAD CR-4 0,9444 18:02:07 12:00:00 6:02:07 5:41:59
12 JAN VAN BLOIS 174 NED-8902 Rene van den DORPEL CR-4 0,9343 18:16:10 12:00:00 6:16:10 5:51:27

CR 5 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 KZIENA 289 BEL-1412 Erik FLIPS CR-5 0,925 17:21:56 11:30:00 5:51:56 5:25:32
2 fuxels 214 NED-8833 Niels GREEVEN CR-5 0,8987 17:33:03 11:30:00 6:03:03 5:26:16
3 Ambiance 279 NED-5427 Peter VERDEGEM CR-5 0,899 17:34:42 11:30:00 6:04:42 5:27:52
4 Maeve 175 BEL-837 Johan Polydoor de CLERCQ CR-5 0,9277 17:31:59 11:30:00 6:01:59 5:35:49
5 Starry Night 277 BEL-441 Ton van GAALEN CR-5 0,9277 17:48:46 11:30:00 6:18:46 5:51:23
6 Wild Rover 303 NED-6907 Frits van den BERG CR-5 0,9277 17:52:25 11:30:00 6:22:25 5:54:46
7 Qmate 304 NED-4854 Tom DYCK CR-5 0,904 18:05:39 11:30:00 6:35:39 5:57:40
8 Le Petit Bandito 299 BEL-775 Kris ULENS CR-5 0,9375 18:03:20 11:30:00 6:33:20 6:08:45
9 GRANKO 300 BEL-1291 Peter BOTERMAN CR-5 0,9169 18:34:06 11:30:00 7:04:06 6:28:51
10 Karna 17 BEL-587 Didier ANRYS CR-5 0,8908 11:30:00 DNF

CR 6 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Lazy Sunday 172 NED-5242 Henk de VOS CR-6 0,8404 17:47:18 11:30:00 6:17:18 5:17:05
2 JIN & TONIC 822 BEL-194 Frank DOBBELS CR-6 0,8814 17:34:02 11:30:00 6:04:02 5:20:52
3 EAU NOR 493 BEL-224 Gert LERNO CR-6 0,8814 17:36:02 11:30:00 6:06:02 5:22:37
4 Bolero 14 BEL-22257 Andre HAERBOS CR-6 0,8814 17:50:16 11:30:00 6:20:16 5:35:10
5 DEJA VU 890 BEL-1575 Bart de MARÉ CR-6 0,8716 18:04:50 11:30:00 6:34:50 5:44:08
6 GIACOMO 276 NED-3758 Guido VERSTRAETEN CR-6 0,8303 18:33:03 11:30:00 7:03:03 5:51:16
7 Blauwe Ruis 293 NED-1343 Evert ROUW CR-6 0,8537 18:25:17 11:30:00 6:55:17 5:54:32
8 Fury 883 BEL-1558 Wouter MAZIJN CR-6 0,8266 18:57:20 11:30:00 7:27:20 6:09:46
9 Begin’EUR 297 BEL-XXX Viktor HAUK CR-6 0,7641 11:30:00 DNF
10 BIJOU 219 BEL-114 Kurt BREWÉE CR-6 0,8017 11:30:00 DNF
11 NOORDWIND 0 NED-4627 Roy van ALLER CR-6 0,8586 11:30:00 RET

Multihull klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Triki 909 F31 Bart GABRIEL Sportboot Multihull 0,8 16:32:57 11:15:00 5:17:57 4:14:22
2 Trinamiet 224 F-31R Jan JACOBSE Sportboot Multihull 0,7813 16:43:20 11:15:00 5:28:20 4:16:32
3 het verstand van poeh 260 POEH Karst HOOGENBOOM Sportboot Multihull 0,7407 17:04:44 11:15:00 5:49:44 4:19:03
4 YIPPIE YO 261 NED-145 Rudolf de WILLIGEN Sportboot Multihull 0,8 16:54:46 11:15:00 5:39:46 4:31:49
5 Playstation III 253 NED-1104 Marcel BÖKKERINK Sportboot Multihull 0,8475 16:44:52 11:15:00 5:29:52 4:39:34
6 Half Moon 144 BEL-120 Charles PECHER Sportboot Multihull 0,7634 17:37:47 11:15:00 6:22:47 4:52:13
DSQ ton SVA

Sportboten

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Grijze Plaag 281 NED-8480 Martin BAAS Sportboot 0,89 17:02:36 11:45:00 5:17:36 4:42:40
2 Koenig Ludwig 284 GER-151 Luitpold PRINZ von BAYERN Sportboot 1 16:30:14 11:45:00 4:45:14 4:45:14
3 Boombastic 215 NED-7495 Gert GOOSSENS Sportboot 0,845 17:22:49 11:45:00 5:37:49 4:45:27
4 Purple Cloud 307 BEL-33 Willy Van Beneden Sportboot 0,78 17:53:53 11:45:00 6:08:53 4:47:44
5 EL NINO 20 BEL-451 Jan LEEMANS Sportboot 0,91 17:09:14 11:45:00 5:24:14 4:55:03

Maxi's

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Baraka GP 166 NED-61137 Olivier de GRAAF MAXI 1,276 16:23:37 11:15:00 5:08:37 6:33:48
2 BALTHASAR 242 BEL-5012 Louis BALCAEN MAXI 1,326 16:19:25 11:15:00 5:04:25 6:43:39
3 Boudragon 151 SWE-20002 Hans BOUSCHOLTE MAXI 1,399 16:19:49 11:15:00 5:04:49 7:06:26

Line Honours

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren
1 BALTHASAR 242 BEL-5012 Louis BALCAEN MAXI 1,326 16:19:25 11:15:00 5:04:25

Sponsors

Optimus Yacht Technology
Cenflumarin
Mokafina