Nieuws

Resultaten Antwerp Race 2015

10 otktober 2015

Wind: NO 3 – 4 Bft.

Download hier de result PDF: uitslag antwerp race 2015 voorlopig

Antwerp Race 2015

RESULTATEN

MAXI klasse

UITSLAG KLASSE MAXI
Startijd klasse 9:15:00
NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 SANYA 703 CH-1 HJ Prins MAXI 1 13:43:39 9:15:00 4:28:39 4:28:39
2 Team Brunel 775 NED-1 Gerd Jan Poortman MAXI 1 13:43:40 9:15:00 4:28:40 4:28:40
3 TONNERE 4 515 NED-51 P.W. Vroon MAXI 1 14:02:52 9:15:00 4:47:52 4:47:52
4 X-ONE 707 DEN-1233 Harm Backx MAXI 1 14:31:58 9:15:00 5:16:58 5:16:58
5 Tomidi 778 BEL-763 Dirk Gunst MAXI 1 15:19:55 9:15:00 6:04:55 6:04:55
 Line Honour Trofee ” Antwerp Race”
NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 SANYA 703 CH-1 HJ Prins MAXI 1 13:43:39 9:15:00 4:28:39 4:28:39

CR-1 klasse

UITSLAG KLASSE CR-1
Startijd klasse 9:00:00
NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 BYRON 2 802 BEL-4050 Dimitri Bratkowski CR-1 1,0706 14:39:08 9:00:00 5:39:08 6:03:05
2 The Max 718 NED-7969 Bram Verwijs CR-1 1,0776 14:47:31 9:00:00 5:47:31 6:14:29
3 OURIOS 779 BEL-1388 Yann De Kock CR-1 1,0798 14:49:00 9:00:00 5:49:00 6:16:51
4 NRJ  BALL 701 BEL-455 Roland Claeys CR-1 1,0481 15:01:12 9:00:00 6:01:12 6:18:34
5 OLYMPIX 747 NED-8243 René Gommers CR-1 1,0735 14:55:57 9:00:00 5:55:57 6:22:07
6 STEPPE 752 BEL-422 Jan Maes CR-1 1,1484 14:33:11 9:00:00 5:33:11 6:22:38
7 SPEED-X 788 BEL-1119 Lesage André CR-1 1,066 15:10:37 9:00:00 6:10:37 6:35:05
8 ALSKLING 804 NED-7505 p.m. van den berg CR-1 1,0381 15:20:46 9:00:00 6:20:46 6:35:16
9 FELICITY 772 BEL-2020 Bamboss bvba CR-1 1,0431 15:18:59 9:00:00 6:18:59 6:35:19
10 BLEU 753 BEL-4110 Koen Maes CR-1 1,1177 14:55:04 9:00:00 5:55:04 6:36:51
11 ZEEZOUT 801 NED-xxx f de geus CR-1 1,0734 15:10:20 9:00:00 6:10:20 6:37:31
12 CARAMEL 806 BEL-798 Theunissen Marc CR-1 1,0859 15:19:00 9:00:00 6:19:00 6:51:33
13 ALENA 808 BEL-11370 Filip Lammens CR-1 1,0382 15:41:25 9:00:00 6:41:25 6:56:45
14 EMRAR 3 610 BEL-62111 Eric van `t Hooft CR-1 1,1988 14:48:55 9:00:00 5:48:55 6:58:17
15 ASTERIX 733 BEL-9982 Willy Walschaerts CR-1 1,0587 14:40:09 9:00:00 5:40:09 7:12:08 OCS
16 COAST BREEZE 764 BEL-1358 Jean-Pierre Royaux CR-1 1,0686 15:44:59 9:00:00 6:44:59 7:12:46
17 WITTE 765 BEL-1476 Vanthemsche Jan CR-1 1,0745 15:43:07 9:00:00 6:43:07 7:13:09
18 SALT SPRAY 754 BEL-1290 Jacques Hendrickx CR-1 1,0588 15:50:45 9:00:00 6:50:45 7:14:54
19 CRAZY MAYBE 727 BEL-2207 Dirk Ballegeer CR-1 1,0887 15:41:18 9:00:00 6:41:18 7:16:54
20 SNELLE VLIET 635 BEL-3333 Emiel Van Hemeldonck CR-1 1,054 14:50:24 9:00:00 5:50:24 7:23:11 OCS
21 ROARING FORTY 2 723 BEL-107 michel kleinjans CR-1 1,2419 9:00:00 DSQ art 1.5
22 GRAND CRU 794 NED-8481 Ben Wohrmann CR-1 1,1274 9:00:00 DSQ art 1.5

CR-2 klasse

UITSLAG KLASSE CR-2
Startijd klasse 8:45:00
NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 ELYXIR 749 NED-7782 Bas Dijkhuizen CR-2 1,0018 14:43:15 8:45:00 5:58:15 5:58:54
2 PLAYSTATION 4 743 BEL-2780 Feremans Luc CR-2 1,0353 14:31:41 8:45:00 5:46:41 5:58:55
3 ANTILOPE 702 GBR-1032L Patrick Nuyens CR-2 1,0696 14:23:21 8:45:00 5:38:21 6:01:54
4 BLIND FAITH 798 BEL-1274 Annick Debuysscher CR-2 1,019 14:40:35 8:45:00 5:55:35 6:02:20
5 MISSING LINK 820 NED-8040 Alex Schakel CR-2 1,035 14:38:00 8:45:00 5:53:00 6:05:21
6 HULDRA II 711 BEL-6379 Robrecht De Bock CR-2 1,0187 14:43:58 8:45:00 5:58:58 6:05:41
7 AZZURO 781 BEL-730 Dirk Deceuninck CR-2 1,0133 14:46:04 8:45:00 6:01:04 6:05:52
8 PRINCE DE PETARCQ 735 BEL-516 Bert Janssen CR-2 0,995 14:55:40 8:45:00 6:10:40 6:08:49
9 J VENTURE 770 BEL-7277 Andre De Kegel CR-2 1,0266 14:49:01 8:45:00 6:04:01 6:13:42
10 JACK UZI 716 BEL-3232 Pluym – Schoenmakers CR-2 1,0031 14:59:16 8:45:00 6:14:16 6:15:26
11 CHRISTINA 789 NED-6361 A.I. de Nijs CR-2 0,9976 15:01:49 8:45:00 6:16:49 6:15:55
12 LETITGO 3 814 NED-8530 Willem  Johannesma CR-2 1,0409 14:47:16 8:45:00 6:02:16 6:17:05
13 TOM 783 BEL-13766 Roger Thiery CR-2 1,0268 14:52:33 8:45:00 6:07:33 6:17:24
14 HARFANG 638 BEL-1293 FRANK MEULEMEESTER CR-2 1,0373 14:50:36 8:45:00 6:05:36 6:19:14
15 SAILFORCE 758 NED-7788 Marco van Dijke CR-2 1,0305 14:55:39 8:45:00 6:10:39 6:21:57
16 O`NEILL III 784 BEL-1052 Van Heuverswyn & Partners CR-2 1,0221 14:59:40 8:45:00 6:14:40 6:22:57
17 BOATOX 774 BEL-722 PHILIPPE MELIS CR-2 1,0373 14:55:10 8:45:00 6:10:10 6:23:58
18 MIRAGE 818 BEL-1552 Matthijs Van den Keybus CR-2 0,9967 15:10:52 8:45:00 6:25:52 6:24:36
19 LEVIATHAN II 729 BEL-2257 Marcel Aertssen CR-2 1,0215 15:02:21 8:45:00 6:17:21 6:25:28
20 Xuxa 809 BEL-1535 Paul Biesbrouck – Ingrid De Bock CR-2 1,023 15:02:35 8:45:00 6:17:35 6:26:16
21 XTRMLY 791 BEL-1611 Van Schoote Arnaud CR-2 1,039 14:57:04 8:45:00 6:12:04 6:26:35
22 CON SPIRITO 746 BEL-6372 Daems Bob CR-2 0,9847 15:17:55 8:45:00 6:12:04 6:26:35
23 MOONLIGHT SHADOW 713 BEL-1286 Sailflow CR-2 1,0295 15:00:54 8:45:00 6:15:54 6:26:59
24 LOXIA 708 BEL-1192 Alfons Schrauwen CR-2 1,039 14:59:08 8:45:00 6:14:08 6:28:43
25 ZIGZAG2 761 BEL-2400 Wim Clinckspoor CR-2 1,0155 15:09:01 8:45:00 6:24:01 6:29:58
26 ULYSESS 760 BEL-1359 Verhulst Karel CR-2 0,9812 15:24:42 8:45:00 6:39:42 6:32:11
27 BLUE DRAGON 634 BEL-1183 Huyghe Luc CR-2 1,0157 15:14:12 8:45:00 6:29:12 6:35:19
28 XAPA2 769 BEL-1483 groffils jos CR-2 0,9906 15:24:33 8:45:00 6:39:33 6:35:48
29 VOL DE NUIT 780 BEL-7104 Kris Huybrechts CR-2 0,9969 15:23:32 8:45:00 6:38:32 6:37:18
30 COURAGE 740 BEL-1350 Teuwen Erik CR-2 1,0157 15:16:52 8:45:00 6:31:52 6:38:01
31 INVITA 637 V-42 P Meylemans CR-2 0,9907 15:29:58 8:45:00 6:44:58 6:41:12
32 X`PRESSO 548 BEL-1586 Schoonejans Geert CR-2 0,9991 15:26:51 8:45:00 6:41:51 6:41:29
33 YALCH`IK III 816 FRA-28361 Armel de KERROS CR-2 0,9952 15:30:46 8:45:00 6:45:46 6:43:49
34 AQUAVITESSE 11 722 NED-7097 Massimo Farrugia CR-2 0,9906 15:36:16 8:45:00 6:51:16 6:47:24
35 MOOIE MEID 800 BEL-1581 Guy Decraemer CR-2 1,0227 15:23:50 8:45:00 6:38:50 6:47:53
36 JINGLE 632 NED-6706 Alexander Dedroog CR-2 1,0147 15:27:15 8:45:00 6:42:15 6:48:10
37 HAVANA 724 BEL-1580 Jan Van Elst CR-2 1,0153 15:28:29 8:45:00 6:43:29 6:49:39
38 SAMBA PA TI 732 GBR-2939 Ulric Leonard CR-2 1,0196 15:28:17 8:45:00 6:43:17 6:51:11
39 BENE 815 BEL-1557 vzw Benevolente CR-2 1,0401 15:22:59 8:45:00 6:37:59 6:53:57
40 SWEET JANE 799 BEL-1579 Dirk Cools CR-2 0,9967 15:50:23 8:45:00 7:05:23 7:03:59
41 BREEZE 803 BEL-606 Freek Lint CR-2 0,9847 15:57:18 8:45:00 7:12:18 7:05:41
42 DEHLIRIOUS 805 NED-8429 Arjan Overbeeke CR-2 1,0012 14:43:16 8:45:00 5:58:16 7:10:26 OCS
43 ZAO 731 BEL-1619 TREMOUILHE JACQUES CR-2 1,0087 15:52:29 8:45:00 7:07:29 7:11:12
44 DOINA 714 BEL-820 Secuianu CR-2 1,0072 15:59:25 8:45:00 7:14:25 7:17:33
45 NAUGHTYLUS 782 BEL-11133 Jack Severeyns CR-2 0,992 16:16:50 8:45:00 7:31:50 7:28:13
46 ANNAPOLIS 811 BEL-40400 J. VAN DE WAL CR-2 1,0227 14:53:37 8:45:00 6:08:37 7:32:23 OCS
47 PRUTS 755 BEL-1501 Bourlet Longueville CR-2 0,9765 8:45:00 DNF
48 ZEEZOUT 741 NED-122 Adrie van Peene CR-2 0,9899 8:45:00 DNF
49 BANKROET 763 NED-7774 Koen Meekels CR-2 1,0184 8:45:00 DSQ art 1.5

CR-3 klasse

UITSLAG KLASSE CR-3
Startijd klasse 10:00:00
NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 DIABOLIC 639 BEL-3501 Glenn de Brouwer CR-3 0,9584 14:50:56 10:00:00 4:50:56 4:38:50
2 SANKA 742 BEL-517 Patrick De Cort CR-3 0,9705 14:52:18 10:00:00 4:52:18 4:43:41
3 FAMOUS GULL II 850 NED-9153 Mark van Driel CR-3 0,9462 15:00:06 10:00:00 5:00:06 4:43:57
4 NOT MY FIRST 846 NED-6369 Laura Vroon CR-3 0,9527 14:58:40 10:00:00 4:58:40 4:44:32
5 DU CIEL 872 NED-4481 VAN DEN HEMEL.HAL CR-3 0,9582 14:57:49 10:00:00 4:57:49 4:45:22
6 LINKE LOETJE 5 643 NED-8535 Sven M.J.J. Machielsen CR-3 0,9527 15:01:01 10:00:00 5:01:01 4:46:47
7 IDEFIX3 715 NED-6576 Dierckx Patrick CR-3 0,9687 14:57:21 10:00:00 4:57:21 4:48:03
8 SPETTER 877 NED-7488 Reinier Simons CR-3 0,9527 15:04:16 10:00:00 5:04:16 4:49:52
9 MARTINY 875 NED-6400 Verschelling A.A. CR-3 0,9527 15:04:53 10:00:00 5:04:53 4:50:28
10 GUANABARA 717 NED-2475 Dennis van der Endt CR-3 0,953 15:05:43 10:00:00 5:05:43 4:51:21
11 CRAZY IVAN 866 NED-320 Teun Broodhaers CR-3 0,9577 15:04:56 10:00:00 5:04:56 4:52:02
12 FAST JODOCUS 860 BEL-1085 DONVIL JULES CR-3 0,9748 15:02:54 10:00:00 5:02:54 4:55:16
13 OUT OF THE BLUE 855 BEL-1587 Bernard Flamant CR-3 0,9832 15:06:00 10:00:00 5:06:00 5:00:52
14 MAGNIFIQUE 704 NED-6334 VAN RIJSWIJK JACO CR-3 0,9527 15:15:54 10:00:00 5:15:54 5:00:57
15 HAWK 513 BEL-1484 Peter Huysman CR-3 0,9662 15:18:12 10:00:00 5:18:12 5:07:27
16 AMORAS 738 BEL-1120 Patrick Verhaert CR-3 0,9537 15:24:20 10:00:00 5:24:20 5:09:19
17 FOLIEKE 862 BEL-7062 Philippe Cantillon CR-3 0,9454 15:28:30 10:00:00 5:28:30 5:10:34
18 AQUAVITESSE 8 721 NED-xxxx Kenneth PATTERSON CR-3 0,949 15:28:14 10:00:00 5:28:14 5:11:30
19 STREAKER 845 BEL-1343 Vermeiren Piet CR-3 0,966 15:25:29 10:00:00 5:25:29 5:14:25
20 CIAO 849 NED-8019 HANS SLOOTWEG CR-3 0,949 15:33:10 10:00:00 5:33:10 5:16:11
21 OPTIE 852 NED-7826 Rudy Van Gemert CR-3 0,9527 15:42:19 10:00:00 5:42:19 5:26:08
22 KOLOKWINT IV 827 BEL-1317 Johan Labeur CR-3 0,9545 15:43:28 10:00:00 5:42:19 5:26:08
23 SERENITY 853 BEL-1446 Susanne Zuehlke CR-3 0,9619 15:46:55 10:00:00 5:46:55 5:33:42
24 AQUAVITESSE 6 720 NED-xxx George Teekolste CR-3 0,949 10:00:00 DNF
25 BOREAS 719 BEL-1583 Joachim Zeller CR-3 0,9725 10:00:00 DNF

CR-4 klasse

UITSLAG KLASSE CR-4
Startijd klasse 9:45:00
NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 GOTH NOK 706 BEL-1608 Ivan van Staeyen CR-4 0,9358 14:48:42 9:45:00 5:03:42 4:44:12
2 HARTENDIEF 745 BEL-7541 Patrick Snijder CR-4 0,9133 15:02:22 9:45:00 5:17:22 4:49:51
3 X-APPEAL 864 BEL-2102 Bruno Beckers CR-4 0,9267 15:01:20 9:45:00 5:16:20 4:53:09
4 MARIG 728 BEL-1766 VANDEWALLE TOM CR-4 0,9232 15:04:50 9:45:00 5:19:50 4:55:16
5 GRANKO 873 BEL-1291 Boterman Peter CR-4 0,9169 15:07:56 9:45:00 5:22:56 4:56:06
6 PEANUTS 750 BEL-1355 Van den Berghe Dirk CR-4 0,9241 15:14:06 9:45:00 5:29:06 5:04:07
7 Wild Rover 851 NED-6907 Frits van den Berg CR-4 0,9259 15:18:15 9:45:00 5:33:15 5:08:33
8 MAMOUCHKE 730 BEL-1263 FRANK TRUYTS CR-4 0,9084 15:30:24 9:45:00 5:45:24 5:13:46
9 ZOOE 878 BEL-1571 BRAET JOHAN CR-4 0,9241 9:45:00 DNF
10 EMILIO 835 BEL-945 Cedric De Bleye CR-4 0,9388 9:45:00 DNF

CR-5 klasse

UITSLAG KLASSE CR-5
Startijd klasse 9:15:00
NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 LAZY SUNDAY 757 NED-5242 Henk de Vos CR-5 0,8341 14:48:38 9:15:00 5:33:38 4:38:17
2 TITA 705 BEL-1336 Kenneth de Moor CR-5 0,8341 14:51:22 9:15:00 5:36:22 4:40:34
3 NOORDWIND 844 NED-4627 Roy van Aller CR-5 0,8551 14:45:44 9:15:00 5:30:44 4:42:49
4 SLOW MOTION 644 NED-2969 Ben Steffen CR-5 0,8523 14:47:22 9:15:00 5:32:22 4:43:17
5 S.PRIE 699 BEL-1638 Aart Jansen CR-5 0,8266 14:59:17 9:15:00 5:44:17 4:44:35
6 AMBIANCE 847 NED-5427 PETER VERDEGEM CR-5 0,899 14:35:15 9:15:00 5:20:15 4:47:54
7 POESTER 867 BEL-724 Matisse Poncelet CR-5 0,8751 14:44:28 9:15:00 5:29:28 4:48:19
8 FRAMBOISE 734 NED-4753 Jean-Jacques Maartense CR-5 0,8829 14:45:27 9:15:00 5:30:27 4:51:45
9 BOLERO 642 BEL-22257 Haerbos Andre CR-5 0,8647 14:52:26 9:15:00 5:37:26 4:51:47
10 SEA-Y 869 BEL-1247 Daedalus projects BVBA CR-5 0,8556 14:58:27 9:15:00 5:43:27 4:53:51
11 DEJA VU 829 BEL-1575 bart de maré CR-5 0,8716 14:53:05 9:15:00 5:38:05 4:54:40
12 Q MATE 736 NED-4854 Dyck T CR-5 0,904 14:43:52 9:15:00 5:28:52 4:57:18
13 DESTINY 725 BEL-793 Verhulst CR-5 0,8944 14:49:17 9:15:00 5:34:17 4:58:59
14 JOKKEN III 712 BEL-747 De Maersschalk Francois CR-5 0,8766 15:04:33 9:15:00 5:49:33 5:06:25
15 CAPPUCCINO 828 BEL-75 Frans Jacobs CR-5 0,8796 15:05:08 9:15:00 5:50:08 5:07:59
16 CHOLLER 863 NED-8632 Michael de Kanter CR-5 0,8731 15:21:36 9:15:00 6:06:36 5:20:05
17 SETSAIL 709 BEL-7341 Dominique Durt CR-5 0,8799 15:28:17 9:15:00 6:13:17 5:28:27
18 SNEP 710 BEL-645 Erik Vermeiren CR-5 0,8796 15:28:42 9:15:00 6:13:42 5:28:42
19 SANDER 832 BEL-194 VZW POSEIDON – GENT CR-5 0,8162 9:15:00 DNF

CR-6 klasse

UITSLAG KLASSE CR-6
Startijd klasse 9:15:00
NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 KOEKETIENE 640 BEL-680 Jan van Damme CR-6 0,8046 15:05:30 9:15:00 5:50:30 4:42:01
2 NAJADE 824 BEL-1240 Deneire Tim CR-6 0,8155 15:04:22 9:15:00 5:49:22 4:44:55
3 LIBERTE 874 MUS-181 dimitri brouhns CR-6 0,7601 15:57:01 9:15:00 6:42:01 5:05:34
4 CHAREL 834 BEL-467 Jo vos CR-6 0,7722 15:53:27 9:15:00 6:38:27 5:07:41
5 DANCING QUEEN 833 NED-xxx Reggie Suij CR-6 0,8251 16:18:20 9:15:00 7:03:20 5:49:18
6 GIACOMO 876 NED-3758 Guido Verstraeten CR-6 0,8303 9:15:00 DNF
7 TWENTY FIVE 836 NED-9099 Jan Scholten CR-6 0,8268 9:15:00 DNF
8 BEGIN`EUR 831 FRA-XXX EUR Sailing Team CR-6 0,7736 9:15:00 DNF
9 TALIFA 837 BEL-86 Anrys Yves CR-6 0,7509 9:15:00 DNF

IRC-1 klasse

UITSLAG KLASSE IRC 1
Startijd klasse 9:15:00
NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 IL CORVO 762 GBR-1513L Astrid de Vin IRC1 1,103 14:36:47 9:15:00 5:21:47 5:54:56
2 MOANA 744 BEL-4701 Francois Goubau IRC1 1,107 14:35:47 9:15:00 5:20:47 5:55:06
3 BATELEUR 821 NED-8135 Marco de Bat IRC1 1,091 14:42:16 9:15:00 5:27:16 5:57:03
4 ALEGRIA 813 BEL-3901 Marie Sabbe IRC1 1,072 14:52:27 9:15:00 5:37:27 6:01:45
5 STORTEMELK 795 NED-7345 F. de Vries Lentsch IRC1 1,08 14:51:09 9:15:00 5:36:09 6:03:03
6 NO LIMITS 776 NED-8888 RW Bol IRC1 1,178 14:24:45 9:15:00 5:09:45 6:04:53
7 KATMANDU 817 BEL-1297 De Smet Freddy IRC1 1,079 14:54:08 9:15:00 5:39:08 6:05:55
8 AZAWAKH 739 BEL-12345 Vincent Willemart IRC1 1,059 15:00:34 9:15:00 5:45:34 6:05:57
9 OXYGEN 767 BEL-685 Axel De Cock IRC1 1,063 14:59:23 9:15:00 5:44:23 6:06:05
10 THE UNTOUCHABELS 108 BEL-1102 Easy Sailing – Coen Wohrmann IRC1 1,05 15:04:33 9:15:00 5:49:33 6:07:02
11 TOP JOB 748 GER-7117 Norbert Burkert IRC1 1,098 14:49:36 9:15:00 5:34:36 6:07:23
12 GHOST 636 BEL-15222 Erwin JORIS IRC1 1,09 14:56:37 9:15:00 5:41:37 6:12:22
13 K-FORCE 737 USA-18 Jan de Kraker IRC1 1,179 14:33:40 9:15:00 5:18:40 6:15:42
14 VAN UDEN 785 ITA-14519 Harm Tiddens IRC1 1,178 14:35:22 9:15:00 5:20:22 6:17:24
15 SILHOA 771 BEL-1325 pascal habousha IRC1 1,073 15:17:42 9:15:00 6:02:42 6:29:11
16 FARR 30 YOUTH 786 SWE-202 Wouter Sonnema IRC1 1,084 15:15:34 9:15:00 6:00:34 6:30:51
17 MERENA 787 BEL-8000 Alexis Guillaume IRC1 1,185 14:46:59 9:15:00 5:31:59 6:33:24
18 EXE-CUTIES 773 NED-7966 Sjaak Beulens IRC1 1,061 15:38:14 9:15:00 6:23:14 6:46:37
19 DJINN 807 BEL-11111 S de Liedekerke IRC1 1,099 15:27:10 9:15:00 6:12:10 6:49:01
20 SWEENY 792 NED-8337 Bert Visser IRC1 1,094 14:55:35 9:15:00 5:40:35 7:27:07 OCS

IRC-2 + Multihull klasse

UITSLAG KLASSE IRC 2 & Multihull
Startijd klasse 8:30:00
NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 WEMELDINGES 759 NED-7696 Rinus de Jonghe IRC2 1 14:33:47 8:30:00 6:03:47 6:03:47
2 X-BIE 793 BEL-8990 Koen Cleeren IRC2 1,021 14:32:52 8:30:00 6:02:52 6:10:29
3 A BOEN 756 NED-881 Johan Bol IRC2 1,004 14:41:52 8:30:00 6:11:52 6:13:21
4 ARETHUSA 812 NED-7800 Kees Mijs IRC2 1,011 14:43:21 8:30:00 6:13:21 6:17:27
5 CAPTAIN JACK 797 NED-7275 Maarten Vlamings IRC2 1,034 14:35:20 8:30:00 6:05:20 6:17:45
6 Y-KNOT 726 BEL-1401 Yves Aertssen IRC2 1,038 14:34:02 8:30:00 6:04:02 6:17:52
7 PINTA 92 575 BEL-6263 hellemans dirk IRC2 1,035 14:35:53 8:30:00 6:05:53 6:18:41
8 YESS 819 NED-5025 Jan van der Werff IRC2 1,024 14:41:07 8:30:00 6:11:07 6:20:01
9 RACKHAM 777 BEL-613 Nicolas Gérard IRC2 1,037 14:37:17 8:30:00 6:07:17 6:20:52
10 SHAMROCK 766 BEL-1270 wim vandesande IRC2 1,029 14:41:22 8:30:00 6:11:22 6:22:08
11 TONTIN 751 BEL-3537 Wouter Borghijs IRC2 1,034 14:46:27 8:30:00 6:16:27 6:29:15
12 PROPAGANDA 2! 810 BEL-1478 Benoit Cornet IRC2 1,029 15:07:58 8:30:00 6:37:58 6:49:30
13 CIAO BELLA 633 BEL-1490 Luc Toelen IRC2 1,023 15:32:06 8:30:00 7:02:06 7:11:48
14 JULIETTE 796 BEL-2109 André Vincke IRC2 1,012 14:42:11 8:30:00 6:12:11 7:31:59 OCS
NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Triki 768 F-31 Lieve Berghmans Multihull 1 14:09:49 8:30:00 5:39:49 5:39:49
2 Vaya Con Dios 790 BEL-VAY Frank Engelhard Multihull 1 8:30:00 DNF

IRC-3 / sportbotenklasse

UITSLAG KLASSE IRC 3 en sportboten
Startijd klasse 9:30:00
NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 VANILLA 865 NED-5859 Niek Spiljard IRC3 0,979 14:11:49 9:30:00 4:41:49 4:35:54
2 REPOMAN 680 BEL-1984 Eddy Lekens IRC3 0,979 14:12:43 9:30:00 4:42:43 4:36:47
3 CAPELLA 854 NED-5111 FRANS MAAS IRC3 0,93 14:29:57 9:30:00 4:59:57 4:38:57
4 SORCIER NOIR 857 BEL-1491 Jacques Lemaire IRC3 0,974 14:20:10 9:30:00 4:50:10 4:42:37
5 MOVIE STAR 856 NED-6896 Freddy Franssens IRC3 0,983 14:18:18 9:30:00 4:48:18 4:43:24
6 CAMELOT 859 BEL-1386 Stephan Walravens IRC3 0,9 14:50:00 9:30:00 5:20:00 4:48:00
7 MR SANDMAN 825 BEL-7317 C pottiez IRC3 0,938 14:38:39 9:30:00 5:08:39 4:49:31
8 MAHABHARATA 858 BEL-987 Vanvyve Dimitri IRC3 0,899 14:56:25 9:30:00 5:26:25 4:53:27
9 ENIGMA 645 BEL-3418 Christof Lamproye IRC3 0,982 14:29:58 9:30:00 4:59:58 4:54:34
10 CROIX DU CYGNE 871 NED-1675 aernoud jongepier IRC3 0,919 14:50:54 9:30:00 5:20:54 4:54:54
11 FARTHER BRUIN 641 BEL-1633 Muyls IRC3 0,902 15:21:51 9:30:00 5:51:51 5:17:22
12 JOLO 868 BEL-1588 Bart Wauters IRC3 0,983 14:53:00 9:30:00 5:23:00 5:17:31
13 BAHIA 870 BEL-1464 Jean Malgaud IRC3 0,976 9:30:00 DNF
14 M`HALF RAZ 838 BEL-1595 Manon Vatlet IRC3 0,942 9:30:00 DNC
NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 led 2 lease 861 NED-838 o.J.Golverdingen Sportboot 0,85 14:39:39 9:30:00 5:09:39 4:23:12
2 BOOMBASTIC 493 NED-7495 Gert Goossens – Lieven Teugels Sportboot 0,845 14:51:07 9:30:00 5:21:07 4:31:21
3 GRIJZE PLAAG 848 NED-8480 Martin Baas Sportboot 0,89 14:40:44 9:30:00 5:10:44 4:36:33
4 OXO 826 BEL-1398 Luc Janssen Sportboot 0,84 14:59:47 9:30:00 5:29:47 4:37:01
5 LITTLE MEAGAN 830 GBR-3848 S.R. KORVER Sportboot 0,96 14:40:19 9:30:00 5:10:19 4:57:54