Antwerp Race 2017 results

Voorlopige uitslag van de 30 ste Antwerp Race

6 Beaufort ZW

Downlad hier de resultaten Antwerp Race 2017

IRC-1 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 AZAWAKH 110 BEL-12345 Vincent Willemart IRC1 1,057 14:54:15 10:15:00 4:39:15 4:55:10
2 MOANA 118 BEL-4701 François Goubau IRC1 1,115 14:40:28 10:15:00 4:25:28 4:56:00
3 STORTEMELK 115 NED-7345 Frans de Vries Lentsch IRC1 1,078 14:52:00 10:15:00 4:37:00 4:58:36
4 SNELLE VLIET 728 BEL-17300 Emiel Van Hemeldonck IRC1 1,076 14:52:41 10:15:00 4:37:41 4:58:47
5 BATELEUR 133 NED-8135 Marco de Bat IRC1 1,096 14:47:37 10:15:00 4:32:37 4:58:47
6 MANTA SAILING 66 BEL-2902 Lefebvre Michel IRC1 1,072 14:53:56 10:15:00 4:38:56 4:59:01
7 RAGAZZA III 889 BEL-1100 Jan Gabriel en Bert Debie IRC1 1,144 14:37:23 10:15:00 4:22:23 5:00:10
8 IL CORVO 117 GBR-1513L Astrid de Vin IRC1 1,101 14:48:57 10:15:00 4:33:57 5:01:37
9 GHOST 129 BEL-15222 Erwin en Werner Joris IRC1 1,09 14:56:10 10:15:00 4:41:10 5:06:28
10 ALEGRIA 131 BEL-3901 Louis Sabbe IRC1 1,076 15:00:39 10:15:00 4:45:39 5:07:22
11 MONAQUA 921 BEL-1082 Alleman Jan IRC1 1,066 15:05:15 10:15:00 4:50:15 5:09:24
12 TOP JOB 879 GER-7117 Norbert Burkert IRC1 1,098 14:56:59 10:15:00 4:41:59 5:09:37
13 OLYMPIX 873 NED-8844 E.M. Gommers-van Engelen IRC1 1,062 15:09:53 10:15:00 4:54:53 5:13:10
14 ZUMEX.BE 31 BEL-2812 De Smet Bernard IRC1 1,082 15:04:55 10:15:00 4:49:55 5:13:41
15 EXE-CUTIES 132 NED-7966 Sjaak Beulens IRC1 1,059 15:20:25 10:15:00 5:05:25 5:23:26
16 MR SANDMAN 940 BEL-3515 Christiaan pottiez IRC1 1,048 15:24:20 10:15:00 5:09:20 5:24:11

IRC 2 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 CAP 54 NED-6969 Maurits Homan IRC2 1,011 14:40:29 9:30:00 5:10:29 5:13:54
2 X-BIE 63 BEL-8990 Cleeren Koen IRC2 1,018 14:38:24 9:30:00 5:08:24 5:13:57
3 LETITGO3 891 NED-8530 Willem Johannesma IRC2 1,034 14:36:19 9:30:00 5:06:19 5:16:44
4 PINTA 92 105 BEL-6263 HELLEMANS DIRK IRC2 1,035 14:38:33 9:30:00 5:08:33 5:19:21
5 Y-KNOT 884 BEL-1401 Yves Aertssen IRC2 1,037 14:38:29 9:30:00 5:08:29 5:19:54
6 JULIETTE 130 BEL-2109 Bruno Deryckere IRC2 1,016 14:47:26 9:30:00 5:17:26 5:22:31
7 NJORD 930 BEL-35080 Paul Jonckheere IRC2 1,028 14:45:45 9:30:00 5:15:45 5:24:35
8 CAPTAIN JACK 203 NED-7275 Maarten Vlamings IRC2 1,033 14:50:52 9:30:00 5:20:52 5:31:27
9 CANJOTTO 113 BEL-151 Luc Verstraete IRC2 1,022 14:54:53 9:30:00 5:24:53 5:32:02
10 BLUEONE 120 BEL-14714 Massimo Farrugia IRC2 1,011 15:18:11 9:30:00 5:48:11 5:52:01
11 J VENTURE 929 BEL-7277 DEKA CONSULTING IRC2 1,024 15:14:49 9:30:00 5:44:49 5:53:06
12 AMARIS 2 204 BEL-3590 Prokopios Effraimidis IRC2 1,029 DNC 9:30:00

IRC 3 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 SORCIER NOIR 70 BEL-1491 Lemaire Amik IRC3 0,969 14:39:32 10:30:00 4:09:32 4:01:48
2 A BOEN 811 NED-881 Johan Bol IRC3 0,998 14:33:04 10:30:00 4:03:04 4:02:35
3 VANILLA 187 NED-5859 Niek Spiljard IRC3 0,978 14:39:18 10:30:00 4:09:18 4:03:49
4 MOVIE STAR 196 NED-6896 R. Franssens IRC3 0,981 14:40:11 10:30:00 4:10:11 4:05:26
5 JAI HO 708 NED-9700 Rene van Quekelberghe IRC3 0,972 14:42:36 10:30:00 4:12:36 4:05:32
6 EASY LIVING 882 NED-7696 Rinus de Jonge IRC3 0,999 14:37:47 10:30:00 4:07:47 4:07:32
7 JOLO 138 BEL-1588 Bart Wauters IRC3 0,959 14:50:10 10:30:00 4:20:10 4:09:30
8 PRINCE DE PETARCQ 910 BEL-516 Koen JANSSEN IRC3 0,979 14:47:04 10:30:00 4:17:04 4:11:40
9 ENIGMA 109 BEL-3418 Lamproye Luc IRC3 0,982 14:46:34 10:30:00 4:16:34 4:11:57
10 JUGGERNAUT 146 BEL-147 Vanvyve Dimitri IRC3 0,998 14:55:22 10:30:00 4:25:22 4:24:50
11 ENIGMA 109 BEL-3418 Lamproye Luc IRC3 0,982 15:00:08 10:30:00 4:30:08 4:25:16
12 CROIX DU CYGNE 158 NED-1675 Aernoud Jongepier IRC3 0,931 15:17:11 10:30:00 4:47:11 4:27:22

CR 1 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 AZUREE 59 BEL-122 Coen Wohrmann CR-1 1,0751 14:45:44 10:00:00 4:45:44 5:07:12
2 MISSING LINK 208 NED-8040 Alex Schakel CR-1 1,0427 14:55:40 10:00:00 4:55:40 5:08:17
3 BYRON 2 890 BEL-4050 Dimiti Bratkowski CR-1 1,082 14:47:53 10:00:00 4:47:53 5:11:29
4 ASTERIX 60 BEL-565 WILLY WALSCHARTS CR-1 1,1624 14:38:00 10:00:00 4:38:00 5:23:09
5 SEMPRE 124 BEL-188 david saeys CR-1 1,0676 15:02:55 10:00:00 5:02:55 5:23:24
6 SAILFORCE 835 D-42 Marco van Dijke CR-1 1,0699 15:02:54 10:00:00 5:02:54 5:24:04
7 ZEEZOUT 111 NED-xxx f de geus CR-1 1,0775 15:02:32 10:00:00 5:02:32 5:25:59
8 LOXIA 104 BEL-1192 Van Goethem Erna CR-1 1,0427 15:12:45 10:00:00 5:12:45 5:26:06
9 ULIXES 939 BEL-105 bruno denys CR-1 1,0942 14:59:00 10:00:00 4:59:00 5:27:10
10 STEPPE 0 BEL-422 Jan Maes CR-1 1,1484 14:46:44 10:00:00 4:46:44 5:29:17
11 WIRELESS 837 BEL-356 PATRICK BLEUKX CR-1 1,0542 15:15:34 10:00:00 5:15:34 5:32:40
12 Sapore di sale 17 NED-9068 Johan Broodhaers CR-1 1,0835 15:08:00 10:00:00 5:08:00 5:33:43
13 FUSION 135 NED-xxx Reinier Schipper CR-1 1,1005 15:04:34 10:00:00 5:04:34 5:35:11
14 SALT SPRAY 64 BEL-1290 Jacques Hendrickx CR-1 1,0588 15:16:39 10:00:00 5:16:39 5:35:16
15 MARIFLEX 116 BEL-8496 Bart De Buck CR-1 1,1649 14:51:59 10:00:00 4:51:59 5:40:08
16 SPEED-X 126 BEL-1119 Lesage André CR-1 1,0468 15:29:53 10:00:00 5:29:53 5:45:19
17 Sipi 119 NED-7506 C. Jansen CR-1 1,0594 15:27:08 10:00:00 5:27:08 5:46:34
18 WHITE ROSE 45 BEL-1641 Guy en Jan Staar CR-1 1,1336 15:28:03 10:00:00 5:28:03 6:11:53
19 OURIOS 123 BEL-1388 Yann De Kock CR-1 1,0838 RET 10:00:00

CR 2 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 PLAYSTATION 4 905 BEL-2780 Feremans Luc CR-2 1,0391 14:42:01 9:45:00 4:57:01 5:08:38
2 ELYXIR 858 NED-7782 Bas Dijkhuizen CR-2 1,0053 14:55:22 9:45:00 5:10:22 5:12:01
3 Walhalla 901 BEL-4112 De Cort Philip CR-2 1,0306 14:48:38 9:45:00 5:03:38 5:12:55
4 ZAPATA 822 GBR-9731 Jasper De Swert & Domien Goffin CR-2 1,0469 14:44:04 9:45:00 4:59:04 5:13:06
5 BLIND FAITH 935 BEL-1274 Annick Debuysscher CR-2 1,026 14:51:26 9:45:00 5:06:26 5:14:24
6 HULDRA II 61 BEL-6379 Robrecht De Bock CR-2 1,0299 14:54:02 9:45:00 5:09:02 5:18:16
7 O`NEILL III 122 BEL-1052 Van Heuverswyn & Partners CR-2 1,0281 14:55:14 9:45:00 5:10:14 5:18:57
8 SUNSHINE 4 205 NED-6859 A J Pasman CR-2 1,0145 15:02:23 9:45:00 5:17:23 5:21:59
9 SAMBA PA TI 742 BEL-1622 Ulric Leonard CR-2 1,0196 15:04:29 9:45:00 5:19:29 5:25:45
10 HAVANA 748 BEL-1580 Jan Van Elst CR-2 1,0192 15:07:27 9:45:00 5:22:27 5:28:38
11 BANZAI 772 Bel-391 Piet Nees CR-2 1,0108 15:10:55 9:45:00 5:25:55 5:29:26
12 Bolderik 137 BEL-17125 Wim Driessens CR-2 1,0271 15:09:30 9:45:00 5:24:30 5:33:18
13 Annapolis 98 BEL-40400 J. VAN DE WAL CR-2 1,0299 15:09:30 9:45:00 5:24:30 5:34:12
14 O`BOELEAU 933 BEL-2400 Nicolas Boel CR-2 1,0226 15:12:20 9:45:00 5:27:20 5:34:44
15 SOULMATE 914 BEL-164 Frank Vancanneyt CR-2 1,0243 15:18:16 9:45:00 5:33:16 5:41:22
16 ETINCELLE 127 NED-8235 Te Kolste CR-2 1,0062 15:25:55 9:45:00 5:40:55 5:43:02
17 MOOIE MEID 114 BEL-1581 Guy Decraemer CR-2 1,0385 15:15:55 9:45:00 5:30:55 5:43:39
18 Xpresso 2 BEL-193 Schoonejans Geert CR-2 1,024 15:20:54 9:45:00 5:35:54 5:43:58
19 SONNY 793 A-26 Peter Rodrigues CR-2 1,0165 15:23:55 9:45:00 5:38:55 5:44:31
20 Wizard 207 HR-45 Dimmen Westdijk CR-2 1,0204 15:26:35 9:45:00 5:41:35 5:48:33
21 PENINI 128 NED-8563 Peter de Kort CR-2 1,0226 15:39:42 9:45:00 5:54:42 6:02:43
22 SEA HORSE 201 BEL-xxx Cools Dirk CR-2 1,0317 DNF 9:45:00
23 BANKROET 103 NED-7774 meekels koen CR-2 1,0222 RET 9:45:00
24 BOATOX 7 BEL-722 Pierre Charlier CR-2 1,0373 RET 9:45:00
25 Jingle 102 NED-6706 Alexander Dedroog CR-2 1,0128 RET 9:45:00
26 DEHLIRIOUS 206 NED-8429 Arjan Overbeeke CR-2 1,0145 14:55:02 9:45:00 5:10:02 DSQ 2 spi

CR 3 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 DENEBOLA 156 BEL-1265 Alain Poncelet CR-3 0,9895 15:00:08 11:00:00 4:00:08 3:57:37
2 SALTY DOG 151 NED-5811 Renee Bollen CR-3 0,9727 15:08:24 11:00:00 4:08:24 4:01:37
3 CON SPIRITO 842 BEL-6372 Daems Bob CR-3 0,9847 15:10:20 11:00:00 4:10:20 4:06:30
4 JACK UZI 194 BEL-3232 Pluym – Schoenmakers CR-3 1,0068 15:04:53 11:00:00 4:04:53 4:06:33
5 BOREAS 101 BEL-1583 Joachim Zeller CR-3 0,9725 15:14:03 11:00:00 4:14:03 4:07:04
6 OUT OF THE BLUE 139 BEL-1587 Bernard Flamant CR-3 0,9683 15:17:09 11:00:00 4:17:09 4:09:00
7 J.E.A.N. 184 BEL-149 Mullie Jurgen CR-3 0,9944 15:10:43 11:00:00 4:10:43 4:09:19
8 NORTHERN CHILD 188 NED-8039 A.J. Treffers CR-3 0,9886 15:13:02 11:00:00 4:13:02 4:10:09
9 TETU 145 BEL-811 Yves Defraigne CR-3 0,9892 15:12:53 11:00:00 4:12:53 4:10:09
10 SALT 107 BEL-872 Jan Van Beek CR-3 0,9944 15:12:18 11:00:00 4:12:18 4:10:53
11 XAPA2 141 BEL-1483 groffils jos CR-3 0,9944 15:12:44 11:00:00 4:12:44 4:11:19
12 BWANA GIGI 140 BEL-132 Jean Delahaye CR-3 0,9967 15:13:46 11:00:00 4:13:46 4:12:56
13 THAïS 888 BEL-190 Georgin Thibaut CR-3 0,9762 15:20:56 11:00:00 4:20:56 4:14:43
14 AQUAVITESSE 11 155 NED-7097 Timo Hallantie CR-3 0,9944 15:18:59 11:00:00 4:18:59 4:17:32
15 CAMINATA 909 BEL-4711 Bert Janssen CR-3 0,974 15:26:48 11:00:00 4:26:48 4:19:52
16 BREEZE 152 BEL-606 Freek Lint CR-3 0,9847 15:27:00 11:00:00 4:27:00 4:22:55
17 GRAND TOUR 183 NED-xxx E. Tournois CR-3 0,988 15:27:09 11:00:00 4:27:09 4:23:57
18 Amazone 200 BEL-197 Thomas Serck CR-3 0,9765 15:30:45 11:00:00 4:30:45 4:24:23
19 B&B 896 BEL-6234 Bart Thiery & Bart Houben CR-3 0,9687 15:32:58 11:00:00 4:32:58 4:24:25
20 ISAN 40 BEL-136 verdoodt andre CR-3 0,9689 15:33:49 11:00:00 4:33:49 4:25:18
21 YALCH`IK III 178 FRA-28361 Armel de Kerros CR-3 0,9952 15:27:33 11:00:00 4:27:33 4:26:16
22 SEAFOX 147 BE-189 Jan (John) Peeters CR-3 0,9945 15:34:31 11:00:00 4:34:31 4:33:00
23 PRUTS 142 BEL-1501 Bourlet Longueville CR-3 0,9803 15:39:48 11:00:00 4:39:48 4:34:17

CR 4 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 FAMOUS GULL II 176 NED-9153 Mark van Driel CR-4 0,9462 14:58:36 10:45:00 4:13:36 3:59:57
2 SCHELDESPETTER 144 NED8413 Maarten de Pooter CR-4 0,9527 15:04:36 10:45:00 4:19:36 4:07:19
3 Magnifique 193 NED-6334 Jaco van Rijswijk CR-4 0,9527 15:06:55 10:45:00 4:21:55 4:09:32
4 GOTH NOK 79 BEL-1608 Ivan Van Staeyen CR-4 0,9358 15:15:24 10:45:00 4:30:24 4:13:02
5 DU CIEL 157 NED-4481 VAN DEN HEMEL Harold CR-4 0,9582 15:09:15 10:45:00 4:24:15 4:13:12
6 MAXIMAL 154 BEL-5655 Van Hove – Logghe CR-4 0,9487 15:12:43 10:45:00 4:27:43 4:13:59
7 Jan Van Blois 841 NED-8902 Rene van den Dorpel CR-4 0,9343 15:17:43 10:45:00 4:32:43 4:14:48
8 GUANABARA 106 Ned-2475 Dennis van der Endt CR-4 0,953 15:13:58 10:45:00 4:28:58 4:16:20
9 Kolokwint IV 195 BEL-1317 Johan Labeur CR-4 0,9527 15:18:23 10:45:00 4:33:23 4:20:27
10 TEAM CHARITY CUP 198 NED-8464 R. van de Visse CR-4 0,9623 15:16:29 10:45:00 4:31:29 4:21:15
11 VOILE-A 42 BEL-192 Van Tiggelen Marianne CR-4 0,9384 15:27:33 10:45:00 4:42:33 4:25:09
12 AQUAVITESSE 8 191 NED Stamatis Varsamos CR-4 0,9527 15:28:02 10:45:00 4:43:02 4:29:39
13 X-Appeal 95 BEL-2102 Bruno Beckers CR-4 0,9255 DNC 10:45:00

CR 5 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Farouche 180 NED-6140 Cees Verwijmeren CR-5 0,9102 14:47:11 10:15:00 4:32:11 4:07:44
2 FUXELS 143 NED-8833 Niels Greeven CR-5 0,8987 14:55:50 10:15:00 4:40:50 4:12:23
3 KARNA 800 BEL-587 Yves Anrys CR-5 0,8908 15:06:06 10:15:00 4:51:06 4:19:19
4 GRANKO 199 BEL-1291 Boterman Peter CR-5 0,9169 15:01:20 10:15:00 4:46:20 4:22:32
5 PEANUTS 898 BEL-1355 Van den Berghe Dirk CR-5 0,9277 14:58:03 10:15:00 4:43:03 4:22:35
6 AMBIANCE 182 NED-5427 PETER VERDEGEM CR-5 0,899 15:07:13 10:15:00 4:52:13 4:22:42
7 STARRY NIGHT 192 BEL-441 Ton van Gaalen CR-5 0,9277 15:07:13 10:15:00 4:52:13 4:31:05
8 DU OPTIMUM 153 GER-7197 Andreas Hoefig CR-5 0,9198 15:20:33 10:15:00 5:05:33 4:41:03
9 Archipel 197 NED-xxx Luc Coppers CR-5 0,9159 15:52:02 10:15:00 5:37:02 5:08:41
10 SERESIN 885 BEL-3100 Toon Puissant CR-5 0,9026 DNF 10:15:00
11 MAEVE 88 BEL-837 Johan De Clercq CR-5 0,9277 RET 10:15:00

CR 6 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 ONRUST 880 NED-5379 Akkermans Marius CR-6 0,8048 15:19:08 10:15:00 5:04:08 4:04:46
2 JIN & TONIC 108 BEL-194 JAN PERSOONS CR-6 0,8814 14:56:09 10:15:00 4:41:09 4:07:48
3 LAZY SUNDAY 23 NED-5242 Henk de Vos CR-6 0,8404 15:09:54 10:15:00 4:54:54 4:07:50
4 Saladin 2 32 BEL-1648 Jan Veryke CR-6 0,878 14:57:38 10:15:00 4:42:38 4:08:09
5 Noordwind 185 NED-4627 Roy van Aller CR-6 0,8586 15:05:40 10:15:00 4:50:40 4:09:34
6 Najade 186 BEL-1240 Tim DeNeire CR-6 0,8155 15:29:29 10:15:00 5:14:29 4:16:28
7 GIACOMO 177 NED-3758 Guido Verstraeten CR-6 0,8303 15:41:33 10:15:00 5:26:33 4:31:08
8 TEMMEN DUVEL 894 BEL-395 Jeroen Saeys CR-6 0,8654 15:39:00 10:15:00 5:24:00 4:40:23
9 SNEP 148 BEL-645 erik vermeiren CR-6 0,8796 15:36:14 10:15:00 5:21:14 4:42:33
10 Sander 150 BEL-194 Raabe Frederik CR-6 0,8162 RET 10:15:00
11 SHIELMARTIN 100 BEL-1177 Shielmartin cvba CR-6 0,8185 RET 10:15:00

Multihull klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 triki 80 F-31 Bart Gabriel Sportboot Multihull 0,8 13:21:17 9:30:00 3:51:17 3:05:02
2 Trinamiet 134 F-31 J.A.Jacobse Sportboot Multihull 0,781 13:30:49 9:30:00 4:00:49 3:08:05
3 PLAYSTATION III 112 NED-1104 M. Bökkerink Sportboot Multihull 0,847 13:30:40 9:30:00 4:00:40 3:23:51
4 Yippie Yo 136 145 Rudolf de Willigen Sportboot Multihull 0,806 13:44:32 9:30:00 4:14:32 3:25:09

Sportboten

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Smile 22 189 NED-8480 Martin Baas Sportboot 0,92 14:18:45 10:30:00 3:48:45 3:30:27
2 DORA 190 NED-1020 Hans van Haastrecht Sportboot 0,75 15:38:14 10:30:00 5:08:14 3:51:10
3 BOOMBASTIC 883 NED-7495 Gert Goossens – Lieven Teugels Sportboot 0,86 15:05:50 10:30:00 4:35:50 3:57:13
4 Purple Cloud 149 BEL-33 Willy Van beneden Sportboot 0,85 15:13:19 10:30:00 4:43:19 4:00:49
5 Il Nino 493 BEL-451 DIrk Van Campen Sportboot 0,94 RET 10:30:00
6 Next Level 181 NED-3585 Wim v d Wal/Riv v Slooten Sportboot 0,87 RET 10:30:00

Maxi's

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 BALTHASAR 202 BEL-5012 Louis Balcaen MAXI 1,327 14:15:05 10:15:00 4:00:05 5:18:35
2 Tonnerre 4 530 NED-51 P.W. Vroon MAXI 1,388 14:06:11 10:15:00 3:51:11 5:20:53
3 VAN UDEN 125 NED-17001 Gerdjan Poortman MAXI 1,285 14:31:07 10:15:00 4:16:07 5:29:07
4 SANYA LAN 121 CH-01 Y Endt MAXI 1,663 RET 10:15:00

Line Honours

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren
1 Tonnerre 4 530 NED-51 P.W. Vroon MAXI 1,388 14:06:11 10:15:00 3:51:11