Antwerp Race 2016 results

DEFINITIEVE uitslag van de 29 ste Antwerp Race

3 Beaufort ZW

Download hier de definitieve restultatenuitslag-antwerprace-10-2016

IRC-1 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 STORTEMELK 70 NED-7345 F. de Vries Lentsch IRC1 1,079 14:23:51 09:30:00 04:53:51 05:17:04
2 BATELEUR 90 NED-8135 De Bat IRC1 1,096 14:20:33 09:30:00 04:50:33 05:18:27
3 COIN COIN 748 NED-342 Bas de Voogd IRC1 1,187 13:58:21 09:30:00 04:28:21 05:18:32
4 MANTA SAILING 898 BEL-2902 Lefebvre Michel IRC1 1,08 14:26:00 09:30:00 04:56:00 05:19:41
5 SNELLE VLIET 906 BEL-16500 Emiel Van Hemeldonck IRC1 1,077 14:31:44 09:30:00 05:01:44 05:24:58
6 KATMANDU 77 BEL-1297 Freddy De Smet IRC1 1,079 14:33:04 09:30:00 05:03:04 05:27:01
7 GHOST 64 BEL-15222 Erwin en Werner JORIS IRC1 1,09 14:30:38 09:30:00 05:00:38 05:27:41
8 ELKE 69 NED-6169 Frans Rodenburg IRC1 1,087 14:31:39 09:30:00 05:01:39 05:27:54
9 LEELOO 96 NED-8882 Harold Vermeulen IRC1 1,198 14:05:57 09:30:00 04:35:57 05:30:35
10 RAGAZZA III 79 BEL-1100 Jan Gabriel IRC1 1,157 14:26:12 09:30:00 04:56:12 05:42:42
11 DJINN 759 BEL-11111 S de Liedekerke IRC1 1,098 14:54:51 09:30:00 05:24:51 05:56:41
12 BOUDRAGON 916 SWE-20002 Gunnar Vroom IRC1 1,408 14:01:31 09:30:00 04:31:31 06:22:18
13 ALEGRIA 94 BEL-3901 Carl Sabbe IRC1 1,074 09:30:00 RET
14 AZAWAKH 835 BEL-12345 Vincent Willemart IRC1 1,058 14:36:59 09:30:00 05:06:59 05:24:47 DSQ

IRC 2 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 X-BIE 772 BEL-8990 Koen Cleeren IRC2 1,021 14:01:52 08:45:00 05:16:52 05:23:31
2 EASY LIVING 750 NED7696 Rinus De Jonge IRC2 1 14:10:34 08:45:00 05:25:34 05:25:34
3 TONTIN PUPS 925 BEL-3537 Wouter Borghijs IRC2 1,026 14:05:12 08:45:00 05:20:12 05:28:32
4 PINTA 92 929 BEL-6263 Hellemans Dirk IRC2 1,035 14:03:36 08:45:00 05:18:36 05:29:45
5 Y-KNOT 842 BEL-1401 Yves Aertssen IRC2 1,037 14:03:57 08:45:00 05:18:57 05:30:45
6 SHAMROCK 61 BEL-1270 Vandesande wim IRC2 1,021 14:10:24 08:45:00 05:25:24 05:32:14
7 ARETHUSA 97 NED-7800 Kees Mijs IRC2 1,011 14:17:41 08:45:00 05:32:41 05:36:21
8 CAPTAIN JACK 59 NED-7275 Albert Vlamings IRC2 1,033 14:15:48 08:45:00 05:30:48 05:41:43
9 Propaganda 2! 89 BEL-1478 Benoit Cornet IRC2 1,029 14:20:34 08:45:00 05:35:34 05:45:18
10 INTENSE 883 IRL-8071 Vercouteren Menno IRC2 1,013 14:28:32 08:45:00 05:43:32 05:48:00
11 CIAO BELLA 895 BEL-1490 Luc Toelen IRC2 1,023 14:41:49 08:45:00 05:56:49 06:05:01

IRC 3 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 PRINCE DE PETARCQ 880 BEL-516 Bert Janssen IRC3 0,98 14:19:02 10:00:00 04:19:02 04:13:51
2 L`ESPRIT DU MORBIHAN 40 NED-700 Vincent de Vries IRC3 0,946 14:28:43 10:00:00 04:28:43 04:14:12
3 CAPELLA 4 NED-5111 FRANS MAAS IRC3 0,93 14:33:21 10:00:00 04:33:21 04:14:13
4 MOVIE STAR 3 NED-6896 Freddy Franssens IRC3 0,982 14:19:18 10:00:00 04:19:18 04:14:38
5 LADY MUSGRAVE 907 BEL-475 West Diep yachts IRC3 0,908 14:40:41 10:00:00 04:40:41 04:14:52
6 A BOEN 931 NED-881 Johan Bol IRC3 0,998 14:16:46 10:00:00 04:16:46 04:16:15
7 VANILLA 29 NED-5859 Niek Spiljard IRC3 0,978 14:23:36 10:00:00 04:23:36 04:17:48
8 SORCIER NOIR 22 BEL-1491 Lemaire Jacques IRC3 0,974 14:25:02 10:00:00 04:25:02 04:18:09
9 JAI HO 9 NED-9700 René van Quekelberghe IRC3 0,972 14:26:05 10:00:00 04:26:05 04:18:38
10 FARTHER BRUIN 49 BEL-1633 Jan-Jakob Muyls IRC3 0,899 14:48:10 10:00:00 04:48:10 04:19:04
11 CROIX DU CYGNE 50 NED-1675 Aernoud Jongepier IRC3 0,92 14:46:08 10:00:00 04:46:08 04:23:15
12 GENERAL TAPIOCA 45 BEL-7548 Philippe Pilate IRC3 0,954 14:36:58 10:00:00 04:36:58 04:24:14
13 ENIGMA 708 BEL-3418 Lamproye Luc IRC3 0,982 14:31:44 10:00:00 04:31:44 04:26:51
14 M HALF RAZ 48 BEL-1595 MANON VATLET IRC3 0,939 14:46:08 10:00:00 04:46:08 04:28:41
15 BAHIA 82 BEL-1464 Matgaud Jean IRC3 0,976 14:47:40 10:00:00 04:47:40 04:40:46
16 JOLO 25 BEL-1588 Bert Wauters IRC3 0,976 15:04:32 10:00:00 DNF

CR 1 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 WALHALLA 911 BEL-4112 De Cort Philip CR-1 1,0268 14:27:50 09:15:00 05:12:50 05:21:13
2 Olympix 921 NED-8844 E.M. Gommers-van Engelen CR-1 1,0598 14:18:37 09:15:00 05:03:37 05:21:46
3 Letitgo3 92 NED-8530 Willem Johannesma CR-1 1,0372 14:26:11 09:15:00 05:11:11 05:22:46
4 THEMENOS BYRON II 88 BEL-4050 NV Themenos CR-1 1,0747 14:16:40 09:15:00 05:01:40 05:24:12
5 Jamsession 60 NED-8009 Fred van Beers CR-1 1,0838 14:17:30 09:15:00 05:02:30 05:27:51
6 Missing Link 95 NED-8040 Alex Schakel CR-1 1,035 14:31:47 09:15:00 05:16:47 05:27:52
7 XTRMLY 51 BEL-1611 Van Schoote Arnaud CR-1 1,0371 14:32:19 09:15:00 05:17:19 05:29:05
8 Asterix 882 BEL-656 WILLY WALSCHARTS CR-1 1,1624 13:58:22 09:15:00 04:43:22 05:29:23
9 Playstation 4 905 BEL-2780 Feremans Luc CR-1 1,0353 14:33:44 09:15:00 05:18:44 05:29:59
10 WET & WILD 933 BEL-4666 AIC-Holding nv / Werner Van Walle CR-1 1,1159 14:11:25 09:15:00 04:56:25 05:30:46
11 Catharine 884 NED-8509 Patrick Nuyens CR-1 1,0642 14:25:52 09:15:00 05:10:52 05:30:49
12 The max 0 NED-7969 Verwijs CR-1 1,0776 14:22:51 09:15:00 05:07:51 05:31:44
13 NRJ  BALL 894 BEL-455 Roland Claeys CR-1 1,0424 14:34:25 09:15:00 05:19:25 05:32:58
14 LOXIA 885 BEL-1192 Van Goethem Erna CR-1 1,0371 14:36:59 09:15:00 05:21:59 05:33:56
15 POPEYE 797 BEL-1646 Wilfried Geulleaume CR-1 1,0584 14:31:11 09:15:00 05:16:11 05:34:39
16 STEPPE 934 BEL-422 Jan Maes CR-1 1,1484 14:06:35 09:15:00 04:51:35 05:34:51
17 Top Job 922 GER-7117 Norbert Burkert CR-1 1,1051 14:19:51 09:15:00 05:04:51 05:36:53
18 JAG 3 437 BEL-4101 JAG Marine – Jan Goderis CR-1 1,0448 14:38:41 09:15:00 05:23:41 05:38:11
19 SPEED-X 86 BEL-1119 Lesage André CR-1 1,0621 14:35:38 09:15:00 05:20:38 05:40:33
20 COAST BREEZE 81 BEL-1358 Jean-Pierre Royaux CR-1 1,0686 14:33:42 09:15:00 05:18:42 05:40:34
21 PENINI 74 NED-8563 Peter De Kort CR-1 1,0226 14:48:44 09:15:00 05:33:44 05:41:17
22 OURIOS 80 BEL-1388 Yann De Kock CR-1 1,0798 14:32:18 09:15:00 05:17:18 05:42:37
23 BENE 99 BEL-1557 Guy Neyt CR-1 1,0401 14:44:59 09:15:00 05:29:59 05:43:13
24 Windfall 728 NED-x Dhr J.W. van Gelder CR-1 1,1182 14:22:44 09:15:00 05:07:44 05:44:06
25 Sapore di Sale 493 BEL-1475 Johan Broodhaers CR-1 1,0755 14:35:20 09:15:00 05:20:20 05:44:31
26 GRAND CRU 928 NED-8481 Ben Wohrmann CR-1 1,1316 14:19:33 09:15:00 05:04:33 05:44:38
27 WIRELESS 738 BEL-356 PATRICK BLEUKX CR-1 1,0387 14:47:02 09:15:00 05:32:02 05:44:53
28 Alena 783 BEL-11370 Filip Lammens CR-1 1,0271 14:51:15 09:15:00 05:36:15 05:45:22
29 zeezout 87 ned-xxx f de geus CR-1 1,0775 14:37:00 09:15:00 05:22:00 05:46:57
30 ULIXES 91 BEL-105 bruno denys CR-1 1,0942 14:34:44 09:15:00 05:19:44 05:49:51
31 CRAZY MAYBE 78 BEL-2207 Dirk Ballegeer CR-1 1,0887 14:38:29 09:15:00 05:23:29 05:52:11
32 Salt Spray 936 BEL-1290 Jacques Hendrickx CR-1 1,0588 14:47:44 09:15:00 05:32:44 05:52:18
33 WITTE 886 BEL-1476 Vanthemsche Jan CR-1 1,0745 14:44:07 09:15:00 05:29:07 05:53:38
34 FORMIDABLE 98 NED-27 Lout Verder CR-1 1,09 14:39:31 09:15:00 05:24:31 05:53:43
35 SIPI 66 NED-7506 .C.Jansen CR-1 1,0554 14:55:19 09:15:00 05:40:19 05:59:10
36 MARIFLEX 71 NED-8496 Bart de Buck CR-1 1,1607 09:15:00 RET

CR 2 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Huldra II 841 BEL-6379 Robrecht De Bock CR-2 1,0227 14:09:57 09:00:00 05:09:57 05:16:59
2 zwerver 54 NED-560 P.T. de Weerdt CR-2 0,9976 14:23:50 09:00:00 05:23:50 05:23:03
3 Christina 75 NED-6361 A.I de Nijs CR-2 0,9832 14:29:14 09:00:00 05:29:14 05:23:42
4 Northern Child 52 NED-8039 A.J. Treffers CR-2 0,9848 14:28:59 09:00:00 05:28:59 05:23:59
5 Dehlirious 76 NED-8429 Arjan Overbeeke CR-2 1,0012 14:25:06 09:00:00 05:25:06 05:25:29
6 Blind Faith 84 BEL-1274 Annick Debuysscher CR-2 1,019 14:19:57 09:00:00 05:19:57 05:26:02
7 AZZURO 62 Bel-730 Dirk Deceuninck CR-2 1,0133 14:24:41 09:00:00 05:24:41 05:29:00
8 JACK UZI 909 BEL-3232 Pluym – Schoenmakers CR-2 1,0068 14:27:02 09:00:00 05:27:02 05:29:15
9 COURAGE 902 BEL-1350 Teuwen Erik CR-2 1,0157 14:26:00 09:00:00 05:26:00 05:31:07
10 O’Neill III 630 BEL-1052 Van Heuverswyn & Partners CR-2 1,0221 14:24:19 09:00:00 05:24:19 05:31:29
11 Con Spirito 920 BEL-6372 Daems Bob CR-2 0,9847 14:37:18 09:00:00 05:37:18 05:32:08
12 XAPA2 72 BEL-1483 groffils jos CR-2 0,9906 14:35:44 09:00:00 05:35:44 05:32:35
13 JULIETTE 823 BEL-2109 Andr_ VINCKE CR-2 1,0232 14:25:12 09:00:00 05:25:12 05:32:45
14 SAILFORCE 924 NED-7788 Marco van Dijke CR-2 1,0151 14:28:27 09:00:00 05:28:27 05:33:25
15 Samba Pa Ti 913 BEL-1622 Ulric Leonard CR-2 1,0196 14:27:18 09:00:00 05:27:18 05:33:43
16 mr sandman 83 BEL-3515 Christian Pottiez CR-2 1,0421 14:21:51 09:00:00 05:21:51 05:35:24
17 ulysses 642 BEL-1359 Verhulst Karel CR-2 0,9812 14:42:57 09:00:00 05:42:57 05:36:30
18 Zapata 927 GBR-9731 Jasper De Swert & Domien Goffin CR-2 1,0431 14:23:10 09:00:00 05:23:10 05:37:06
19 ETINCELLE 68 NED-8235 TE Kolste CR-2 1,0062 14:35:23 09:00:00 05:35:23 05:37:28
20 SALT 914 BEL-872 Jan Van Beek CR-2 0,9944 14:40:12 09:00:00 05:40:12 05:38:18
21 BWANA 58 NED-3535 Jean Delahaye CR-2 0,9967 14:40:13 09:00:00 05:40:13 05:39:06
22 O’Boeleau 874 BEL-2400 Nicolas Boel CR-2 1,0187 14:33:44 09:00:00 05:33:44 05:39:58
23 Comme tu veux 55 BEL-4202 Elleboudt Patrick CR-2 1,0071 14:37:41 09:00:00 05:37:41 05:40:05
24 AQUAVITESSE 11 56 BEL-xxx Massimo Farrugia CR-2 0,9906 14:45:28 09:00:00 05:45:28 05:42:13
25 HAVANA 903 BEL-1580 Jan Van Elst CR-2 1,0153 14:38:00 09:00:00 05:38:00 05:43:10
26 BALOCCHI 67 BEL-7228 Verstraeten Brigitte CR-2 0,9879 14:48:00 09:00:00 05:48:00 05:43:47
27 BANKROET 793 NED-7774 meekels koen CR-2 1,0184 14:37:50 09:00:00 05:37:50 05:44:03
28 naughtylus 891 BEL-11133 jack severeyns CR-2 0,992 14:46:55 09:00:00 05:46:55 05:44:08
29 J VENTURE 634 BEL-7277 DEKA CONSULTING CR-2 1,0232 14:36:38 09:00:00 05:36:38 05:44:27
30 SONNY 73 A-26 Peter Rodrigues CR-2 1,0171 14:42:13 09:00:00 05:42:13 05:48:04
31 Mooie Meid 53 BEL-1581 Guy Decraemer CR-2 1,0227 14:41:30 09:00:00 05:41:30 05:49:15
32 SEAMILES 85 NED-xxx Michiels Raymond CR-2 1,0059 14:48:29 09:00:00 05:48:29 05:50:32
33 COURAGE 902 BEL-1350 Teuwen Erik CR-2 1,0157 14:47:47 09:00:00 05:47:47 05:53:15
34 canjotto 839 BEL-19109 luc verstraete CR-2 1,0227 14:45:51 09:00:00 05:45:51 05:53:42
35 WOLF 897 BEL-1577 Van de Velden P. CR-2 0,974 15:10:53 09:00:00 06:10:53 06:01:14
36 YALCH’IK III 93 FRA-28361 Armel de Kerros CR-2 0,9952 15:07:25 09:00:00 06:07:25 06:05:39
37 BLUEONE 57 ITA-14714 Massimo Farrugia CR-2 1,0039 15:04:35 09:00:00 06:04:35 06:06:00
38 De Speelman 932 BEL-xxxx Bram Keymolen CR-2 1,0267 15:02:40 09:00:00 06:02:40 06:12:21
39 Mazurka 917 BEL-XXX Luc Coppers CR-2 0,9973 15:35:54 09:00:00 06:35:54 06:34:50
40 Pruts 701 BEL-1501 Bourlet Longueville CR-2 0,9913 DNF

CR 3 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Blauwe Knoop 901 NED-7001 Wim Hermans CR-3 0,9527 14:47:40 10:30:00 04:17:40 04:05:29
2 Days of Grace 912 BEL-1550 Danny CR-3 0,9396 14:54:02 10:30:00 04:24:02 04:08:05
3 BEAU BATEAU 47 NED-6881 H.J. van Zweden CR-3 0,9574 14:50:08 10:30:00 04:20:08 04:09:03
4 Famous Gull II 13 NED-9153 Mark van Driel CR-3 0,9462 14:54:07 10:30:00 04:24:07 04:09:54
5 DU CIEL 37 NED-4481 VAN DEN HEMEL.HAL CR-3 0,9582 14:52:31 10:30:00 04:22:31 04:11:33
6 SALTY DOG 39 NED-5811 René Bollen CR-3 0,9727 14:49:47 10:30:00 04:19:47 04:12:41
7 SANKA 910 BEL-517 Patrick De Cort CR-3 0,9705 14:51:11 10:30:00 04:21:11 04:13:29
8 NOT MY FIRST 11 NED-6369 Laura Vroon CR-3 0,9527 14:56:17 10:30:00 04:26:17 04:13:41
9 Out of the Blue 35 BEL-1587 Bernard Flamant CR-3 0,9683 14:52:32 10:30:00 04:22:32 04:14:13
10 DIABOLIC 892 BEL-3501 Glenn De Brouwer CR-3 0,9788 14:49:47 10:30:00 04:19:47 04:14:17
11 QUE GUAPA 41 NED-5783 Kees Groenenboom CR-3 0,9762 14:51:59 10:30:00 04:21:59 04:15:45
12 COM4EVER 16 BEL-1465 Bart Vermandele CR-3 0,9547 15:00:00 10:30:00 04:30:00 04:17:46
13 Martiny 43 NED-6400 Verschelling A.A. CR-3 0,9527 15:00:39 10:30:00 04:30:39 04:17:51
14 B&B 742 BEL-6234 Bart Thiery & Bart Houben CR-3 0,9687 14:56:47 10:30:00 04:26:47 04:18:26
15 ScheldeSpetter 28 NED-8413 Maarten de Pooter CR-3 0,9527 15:02:06 10:30:00 04:32:06 04:19:14
16 magnifique 899 NED-6334 van rijswijk Jaco CR-3 0,9527 15:02:32 10:30:00 04:32:32 04:19:39
17 Rebel 42 BEL-1547 Steven Govaerts CR-3 0,9527 15:03:20 10:30:00 04:33:20 04:20:24
18 Virginie 840 BEL-858 Bart Cop CR-3 0,9516 15:04:18 10:30:00 04:34:18 04:21:01
19 Kolokwint IV 32 BEL-1317 Johan Labeur CR-3 0,9545 15:03:53 10:30:00 04:33:53 04:21:25
20 STREAKER 822 BEL-1343 Vermeiren Piet CR-3 0,966 15:04:41 10:30:00 04:34:41 04:25:21
21 Ranger 4 12 NED-8535 M.N.J Eijsink CR-3 0,9527 15:10:33 10:30:00 04:40:33 04:27:17
22 Tintamare 838 Bel-2100 Mario Colombie CR-3 0,9728 15:12:28 10:30:00 04:42:28 04:34:47
23 Crazy Ivan 31 NED-320 Broodhaers Teun CR-3 0,9691 15:15:08 10:30:00 04:45:08 04:36:19
24 AQUAVITESSE 8 21 BEL-xxxx Adrian Tokar CR-3 0,949 15:22:14 10:30:00 04:52:14 04:37:20
25 SWING 5 BEL-1548 Rudy Aelbrecht CR-3 0,9624 14:34:46 10:30:00 04:04:46 04:42:41 -OCS

CR 4 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Dad’s Toy 17 NED-7964 W van der Wal CR-4 0,9075 14:48:25 10:15:00 04:33:25 04:08:08
2 MARIG 926 BEL-1766 Tom Vandewalle CR-4 0,9216 14:49:38 10:15:00 04:34:38 04:13:06
3 HARTENDIEF 930 BEL-7541 Patrick Snijders CR-4 0,9133 14:53:23 10:15:00 04:38:23 04:14:15
4 PEANUTS 918 BEL-1355 Van den Berghe Dirk CR-4 0,9241 14:56:28 10:15:00 04:41:28 04:20:06
5 PUR SANG 36 NED-8639 Nico Karper CR-4 0,9574 14:50:14 10:15:00 04:35:14 04:23:31
6 NASTER 27 BEL-2003 Patrick Clyncke CR-4 0,9327 15:00:29 10:15:00 04:45:29 04:26:16
7 Starry Night 33 BEL-441 Ton van Gaalen CR-4 0,9277 15:03:33 10:15:00 04:48:33 04:27:41
8 PANTANAL 843 BEL-131 FlexYachts BV CR-4 0,9135 15:09:01 10:15:00 04:54:01 04:28:35
9 Maeve 19 BEL-837 Johan De Clercq CR-4 0,9277 15:05:08 10:15:00 04:50:08 04:29:09
10 Seagull 30 BEL-1481 De Stecker – Van Hoof CR-4 0,9222 15:06:56 10:15:00 04:51:56 04:29:13
11 Ohio 806 BEL-128 Ben Korthoudt CR-4 0,9262 15:09:20 10:15:00 04:54:20 04:32:37
12 GRANKO 14 BEL-1291 Boterman Peter CR-4 0,9169 15:13:34 10:15:00 04:58:34 04:33:45
13 Souvenance 837 BEL-106 Benoit Goemans CR-4 0,9123 15:15:30 10:15:00 05:00:30 04:34:09
14 ZOOE 46 BEL-1571 BRAET JOHAN CR-4 0,9205 15:25:12 10:15:00 05:10:12 04:45:32
15 MAMOUCHKE 858 BEL-1263 FRANK TRUYTS CR-4 0,9084 10:15:00 RET
16 Sophie-Jane 876 BEL-7271 Frank Verhoeven CR-4 0,927 10:15:00 RET
17 Goth Nok 888 BEL-1608 Ivan Van Staeyen CR-4 0,9358 14:49:12 10:15:00 04:34:12 04:16:36 DSQ

CR 5 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Noordwind 10 NED-4627 Roy van Aller CR-5 0,8551 14:36:30 09:45:00 04:51:30 04:09:16
2 Banzai 889 BEL-1724 Piet Nees CR-5 0,8794 14:35:44 09:45:00 04:50:44 04:15:40
3 AMBIANCE 7 NED-5427 PETER VERDEGEM CR-5 0,899 14:29:48 09:45:00 04:44:48 04:16:02
4 Poester 18 BEL-724 Matisse Poncelet CR-5 0,8751 14:38:42 09:45:00 04:53:42 04:17:01
5 Slow Motion 724 NED-2969 Ben Steffen CR-5 0,8591 14:46:00 09:45:00 05:01:00 04:18:35
6 S.PRIE 34 BEL-1634 AART Jansen CR-5 0,8362 14:54:20 09:45:00 05:09:20 04:18:40
7 Famous Gull 887 BEL-7189 Frank Van den Berghe CR-5 0,8884 14:36:10 09:45:00 04:51:10 04:18:40
8 SIMBA 1 BEL-42 GUY DE RYCK CR-5 0,8751 14:42:56 09:45:00 04:57:56 04:20:43
9 BOEBOE 8 BEL-1307 van Haastregt Leo CR-5 0,852 14:55:52 09:45:00 05:10:52 04:24:52
10 BOLERO 935 BEL-22257 Andre Haerbos CR-5 0,8647 14:51:40 09:45:00 05:06:40 04:25:10
11 JOKKEN III 904 BEL-747 De Maesschalk F CR-5 0,8766 14:48:28 09:45:00 05:03:28 04:26:01
12 Cool RunninX 879 BEL-104 Huyghe Sigrid CR-5 0,8918 14:45:00 09:45:00 05:00:00 04:27:32
13 DEJA VU 847 BEL-1575 bart de maré CR-5 0,8716 14:52:11 09:45:00 05:07:11 04:27:44
14 Temmen Duvel 938 BEL-395 Jeroen Saeys CR-5 0,8654 15:08:21 09:45:00 05:23:21 04:39:50
15 CHOLLER 24 NED-8632 Michael de Kanter CR-5 0,8731 15:06:25 09:45:00 05:21:25 04:40:38
16 SNEP 23 BEL-645 Erik Vermeiren CR-5 0,8796 15:07:51 09:45:00 05:22:51 04:43:59
17 Bowie 702 BEL-112 Wouter Karel CR-5 0,8474 09:45:00 DNF
18 Destiny 923 BEL-793 Verhulst CR-5 0,8979 14:47:47 09:45:00 05:02:47 04:31:52 DSQ

CR 6 klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Tita 896 BEL-1110 De Moor Kenneth CR-6 0,8341 14:42:13 09:45:00 04:57:13 04:07:55
2 Koeketiene 893 BEL-680 Jan van Damme CR-6 0,8046 14:53:21 09:45:00 05:08:21 04:08:06
3 Lazy Sunday 705 NED-5242 Henk de Vos CR-6 0,8341 14:45:15 09:45:00 05:00:15 04:10:26
4 RedDevil 26 NED-3009 J.M. de Pooter CR-6 0,7818 15:12:29 09:45:00 05:27:29 04:16:02
5 GIACOMO 20 NED-3758 Guido Verstraeten CR-6 0,8303 15:16:01 09:45:00 05:31:01 04:34:51

Multihull klasse

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 DIAM 24 0 FRA-22 Philip  Hendricks – Youth RBSC Diam Multihull 1 12:57:39 09:30:00 03:27:39 03:27:39
2 DIAM 24 0 FRA-30 August Maene – Youth RBSC Diam Multihull 1 13:02:32 09:30:00 03:32:32 03:32:32
NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Triki 900 F31 Bart Gabriel Sportboot Multihull 0,746 12:59:11 08:45:00 04:14:11 03:09:37
2 Half moon Dragonfly 25 sport 890 BEL-120 Charles Pecher Sportboot Multihull 0,781 13:03:37 08:45:00 04:18:37 03:21:59

Sportboten + rond-platbodems

NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Smile 22 15 NED-8480 M. Baas Sportboot 0,89 14:13:18 10:00:00 04:13:18 03:45:26
2 TWENTY4FUN 2 NED-298 Bouke, George, Marco Ruud Sportboot 0,91 14:20:03 10:00:00 04:20:03 03:56:39
3 DORA 6 NED-1020 Hans van Haastrecht Sportboot 0,75 15:16:00 10:00:00 05:16:00 03:57:00
4 Boombastic 919 NED-7495 Gert Goossens – Lieven Teugels Sportboot 0,845 14:46:09 10:00:00 04:46:09 04:01:48
5 OXO 44 BEL-1398 Luc Janssen Sportboot 0,84 14:53:10 10:00:00 04:53:10 04:06:16
6 De Huysman 530 BEL-7950 Peter Huysman Sportboot 0,93 14:29:45 10:00:00 04:29:45 04:10:52
7 EL NINO 811 BEL-451 Eric Vandeput Sportboot 0,91 14:36:25 10:00:00 04:36:25 04:11:32
8 TOFINOU 881 BEL-TOF Escapade Yachting bvba Sportboot 0,86 14:54:03 10:00:00 04:54:03 04:12:53
9 Out of the Blue 915 BEL-111 Eddy Verbinnen Sportboot 0,99 14:37:40 10:00:00 04:37:40 04:34:53
10 Jaxx 65 BEL-7070 Eric Van Campenhout Sportboot 0,855 10:00:00 DNF
NR. Yacht AR nr sail Yachtman Klasse Rating Aankomst Start gevaren verbeterd
1 Honesta 38 plat A.W. Lechner Platbodem 1 16:30:00 10:00:00 06:30:00 06:30:00